Kaç günde yüzmeyı ogrendınız?

arkadaslar yuzme kursuna yazılcam (evet bu yasıma geldım yuzme bılmıyorum :'( ) yazılırken kac gun kurs ıstıyosun dedı kurs veren hoca ona gore fıyat konuscaz hıç bı fıkrım yok hıç bılmıyorum kaç gunde ogrenılır ortalama :D sımdıden teşekkür

Güncellemeler:
3 ay fılan dıyenler her gunmu gıttıler :D çunku hoca bna 5 ila 10 seferde öğrenırsın dedı :D

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aman bana yuzme deme :) ben 10 saniyede ogrendim yuzmeyi babam beni atmisti denize hayat mucadelesi verirken ogrendim. :D hemen ogrenirsin oadar zor degil.

0|0
    0|0
    • Ahahah cok tesekkur ederim hic beklemiyordum :D

• :) beklemelısın bnce

• :) :)

Erkekler Ne Diyor 14

• 5 yaşında :)

0|0
    0|0
  • 3 ay git iyice alışırsın.
    Hem öğrenince iş bitmiyor hemen.

0|0
    0|0
  • Sen nasıl bir kursa gidiyorsun? ay neymiş, çoğu insan yüzüyorum der evet suyun üstünde durur ama attığı kulaçla gittiği mesafe çok azdır, çok iyi yüzmek istiyorsan hafta iki üç gün altı ay gitmen lazım bide havuzun kenearında sefa yapmıyacaksın.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum çok geçmiş zaman #D

0|0
    0|0
  • Beni suya firlatmislar ole ogrenmisim 5 yasinda

0|0
    0|0
  • Anlık öğrendim,5 yaşında cesaret edip 7 metrelik havuza atlamam ile öğrenmem bir oldu.

0|0
    0|0
  • 2-3 gün falan

0|0
    0|0
  • valla denize ne gittiysem artık düşün artık ben doğuda yaşıyorum

0|0
    0|0
  • 6 seansta

0|0
    0|0
  • doğduğumdan beridir bilmiyorum yaş 25 :D

0|0
    0|0
  • yazın iki üç ay gitmiştim

0|0
    0|0
  • ben kendimi bildim bileli yüzüyorum ama kursta 2 ay yeterli olur bence tam yüzebilmek için

0|0
    0|0
  • bizi eskiden havuza atarlardı 15 dakkada öğrenirdik yüzmenin kursumu olurmuş.

0|0
    0|0
  • 1 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• öğrenmedim öyle bir isteğim de olmadı :D

0|0
    0|0
  • Halâ öğrenmedim öğrenmemde..

0|0
    0|0
  • Bir sey itiraf ediyim kursa gittim ordaki kocalar ogretmek icin cok ugrasti ama nafile hala yuzme ogrenemedim

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • KGünde öğrenilmez aylar yıllar geçer sadece suda durmak ve çırpınmak istiyorsan o ayrı tabii. Profesyonel bir yüzücü olmak için fazla çaba gerekir, hevesli olmalısın. Yüzmek iyidir😊 iyi şanslar

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin canım yüzme bilmeyenler olarak çok tatlıyız bence 😜🙋🏻

0|0
    0|0
  • Doğuştan ya

0|0
    0|0
  • kursta bir ayda:)

0|0
    0|0
  • Aninda ogrendim