Dayanamıyorum artık..

çok svdiğim bi kız var 1 aya yakın çıktık seviyorum diyede gidene dur demem ayrıldık gel zaman git zaman geldi yanıma pişman olduğunu onu affetmemi istedi ben gururuma yediremediğimden sana karşı bişi hissetmiyorum dedim yanımdaki kızı öptüm.bu aralar bi çocukla çıkıyomuş gelip tam karşıma oturuo beni dlirtmeye çalışio ve başarıyoda imkansıza düştüm neyapayım siz söyleyin aklımdan çıkmıyo

1|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ya bi boşluğa düşüp gitmiş sende gidene dur demem deyip aslında kızın gözünü korkutmuşsun beni umursamıyormuş zaten demiştir dönmüş bide karşısında başkasını öpmüşsün pişman olsan ne çıkar kendi yoluna devam etmiş ... ama anlat .

0|0
    0|0
    • bukdar kolay gıdebılıosa bende aynı duygulara kapıldım umursamıosa sevmedı dedım ne bılıyım sankı benı oyuncak yerıne koyuyo gıbı hıssetım gururuma yedıremedım ama çok sevıyorum ne etcem bılmıyorum

• o bir kız sende bir erkeksin büyük ihtimalle lisedesiniz o kızın hormon seviyesi birbirine girmiş durumdadır ne hissettiğini bilememiştir uzak kalıncada özleyip dönmüştür ha şuda olabilir acaba beni seviyor mu gidersem peşimden gelir mi diyede düşünmüş olabilir ...

• öyle düşünmesi çok saçmaydı ama neyse gidp konusscam artık yoksa bu boyle olmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• Suç senin, sen neden onu sevdiğin halde bir kızı öpüyosun? Sen ona pişman olduğunu söyle bence.

1|0
    0|0
    • kızı opmem bir anlık hataydı onun hatası yokmu benle çocuk gıbı oynadı resmen o yedekte dursun lazım oldugu zaman kullanrım dusuncesıne kapılmıs sankı ama ne varkı sevıyorum

• ben bir kız olarak fikrimi söyleyim sen onu gerçekten seviyorsun o halde asla gururnu düşünme..çünkü sen gururna yeniirsen onu kaybedeceksin. o da seni seviyor olmalı ki pişman olmuş geri dönmüş.hiçbir kız bunu kolay kolay yapmaz..

0|0
    0|0
  • ohhh çok güzel olmuş sana.

1|0
    0|0
  • boşver onu artık giden gitti.1 bardak su iç yeni kızlara bak :)

0|0
    0|0
    • aklımdan çıksa tamam çıkmıo o gülüşleri aklıma gelıyo

• Oh sana iyi olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...