Voleybol oynamayı hiç bilmiyorum nedeni nedir?

Kucuklugumden beri uğraşıyorum voleybol oynamaya hatta okuldaki hocadan ders bile aldım bir sürü arkadaşlarım öğrenmem konusunda yardım ettiler ama ben topu karşı tarafa bile atamiyorum bu çok ezikce birsey Kucuklugumden beri oynayamadigim için okuldaki beden derslerinden bile kalıyorum ve oynamayı bilmiyorum dediğim zaman herkes şaşırıp kalıyor okullar baslayacagim zorunlu voleybol sinavlarinda bahcede yaptığımız için bir hayli zor durumda kalacağım ve herkes gülecek bana aslında insanları umursadigimdan değil sadece özgüvenimin düşmesini istemiyorum ben bu sporu nasıl öğrenebilirim sizce? Tesekkurler

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım kucuklukten gelen bir yetenek olsa gerek bu. eyer oynuyamıyosan irdeleme boşver baska bişeylerle takıl falan :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba canım ,8 sene voleybol oynadım öncelikle belirtiyim. Voleybol aslında çok kasilmadan oynanıyor ama bu profesyoneller için gecerlidir. Biz küçükken daha teknik atışlar ve paslar öğrenir ve yapmaya çalışırız. Ve inan bana sabır işidir 8 senenin sonunda dedimki evet artık öğrendim bu işi. Seviyorsan kimsenin söylediklerine aldırış etmeden devam et sakın pes etme. Tavsiyem kendi başına topunla sürekli manşet , parmak bas ve smaç çalış duvara vurarak. Güçlenmek içinde düzenli olarak şınav cekmeni öneririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 7

• Voleybol kursuna git😒
    Ben gidiyorum 😌

0|0
    0|0
  • Ya herkes her işte dört dörtlük olucak değil ki öyle olsa tuhaf olurdu zaten. Voleybol kursuna git istersen

0|0
    0|0
  • Ders aldığın halde yapamayacak kadar zor bir spor değil belki bileklerin güçsüzdür

0|0
    0|0
  • Biraz sporu voleybolu sevmeye çalışsan? Yapamayacağın hiç bir şey yok bir toptan mı korkuyorsun? Hadi hemen başla ve salla oraları

0|0
    0|0
  • Tek değilmisim ya bende hiç beceremezdim. Bilmiyorum niye :/

0|0
    0|0
  • Ben de hiçbir sporu beceremem ama küçük yaşlarda ilgi duymadığım için galiba

0|0
    0|0
  • Yani şimdi ne desem bilemedim, cidden basit birşey bu.. öğrenememiş olmanda tuhaf geldi. O kadar zor değil ki ya. ama dalga geçilecek birşey yok bunda merak etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...