Seviyor ama yakın olmasını istiyorum bana ne yapmam gerek?

Herkeze iyi akşamlar. Benim Kız arkadasim beni seviyo ama bana karsı ilgisinin yakınlıgının artmasini istiyorum ilişkimiz 18 ay oldu ilgi konusunda normal ben ne yaparsam bana olan sevgisi dahada artar ve ilgisi çiçekmi alim yoksa hediyemi Çunki okulundan aliyorum parka gidiyoruz biraz oturup kalkıyoruz ama o birazcıkta olsa hani boynuma atlayıp sarılsa felan çünki nasıl desem hani video ya cekiyolarya atiyorum Aslı kerem seni cok seviyo diye oda bana bunu diyo neden bana yapmiyosun bunları benm aklimda bi takıntı oldu şu an napsam diye felan çicekmi alip gitsem okulunn oraya yokse birseylermi yapsam ya cunki ilgisinn sevgisnn dahada artmsini istiyorum ve benim sevgilim de guryorm bana karsı olan ilgsinn sevigissn articagina bana guveni tam cunki bi kizla konssam giderim solyerm icimde tutamam solyerm benden yanliş seyşer beklemezde ama hani el ele tut sarl tamam bunlar iyi evet ama onun gzunn bnden baskasını grmicek bi hale gelmesini istiyorum napim sizce beyler bayanlar cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bence konusman daha etkili deki ben seni okuldan aldığımda falan neden boynuma atlamıyosun bazen sıcaklığını hissetmek istiyorum de böyle derinden gir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız herkesin yaptığı şeylere bile razı :) bu durumda çok zor değil resminizi çek fincana bastır ona ver fazla maliyetli değil, Bilgisayardan anlıyorum diyorsan yine resimlerinizi çek slayt yap ancak video daha etkili olur :) Oda olmazsa arkadaşlarının ellerine pankartlar ver senin onu sevdiğin yazsın bunuda sanal ortama geçir :) Umarım yararı dokunmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...