Bütün gün beni takip ediyor sonra başkasına farklı konuşuyor

arkadaşlar okulda biri var son sınıf meslek olduğu için haftada 3 gün staj görüyor geçen hafta pazartesi tanıştık şakayla karışık atıştık sonra ben bunu kafaya taktım hoşlandım ondan oda sürekli beni süzüyor habire karşıma çıkıyor bakıp gülümsüyor sonrada başkasının yanında güzel kız çıkılıcak ama ben başkasından hoşlanıyorum nereye baksam onu görüyorum konuşucam onunla ama ben başkasından hoşlanıyorum falan diyor sizce napmaya çalışıyor aptal bütün gün beni izliyor nereye gitsem oraya geliyor

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sakin ol sabret kardess açılacağı zaman kendine güveni geldiği zamandır unutma ..müsait biryerde ''aşk'' var güvennn :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• naz yapıyor yada kendini bir b..k sanıyordur.madem başkasını seviyor neden öyle davransın ya delidir yada peşinden koşmanı bekliyordur.sende ilgilenme yüz verme o senin peşinden koşsun:))

1|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır. Gel sen beni dinleeeeeee :)

1|0
    0|0
    • o zaman ben fazla bakmayım ona biraz mesafe koyayım araya

• vakit kaybetme sosyal ortamdan konu aç faceden twitten flan amacın ne dostum de sen hoslandıysan söyle yanlız uzun ömürlü bir ilişki olmaz bence cocugu kulan getir götür gibi nede olsa lise bitmek üzere ;)

0|0
    0|0
  • Utanıyordur rezil olma duygusuna kapılmıştır hani seviyorum dese milletin sana yetiştirmesinden utanıyordur konusmaya calısın :) hoslanıyor

0|0
    0|0
  • kararsız kalmıs kalbı senı aklı baskasını begenıyor demekkı yada tam tersi

0|0
    0|0
  • G.K.K ... Gönül Kaçanı Kovalar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...