Kadınların evli erkeklere bakışı...

Tüm bayanlar evlilik için sağlam koruyucu karakterli düzgün erkek ister...Hımmmm hemen fikrimi paylaşayım... Bence kesinliklede haklıyım ( çünkü bayanım bayanları da tanırım dolayısıyla ) :))))... evli erkek cazip gelmesinin nedeni yanındaki bayana bakılır önce bayan güzel alımlı hoş ya da güçlü karakterli birisiyse seçtiği erkekte birşey bulmuştur mutlaka denir... yaniiii seçilen erkek değer kazanır kadın boşa seçmemiş denir merak uyandırır... :))) yaniii erkeklerin değerini gene karısı belirliyor başka kadınların gözünde de :))))... manyak kadınlar yok mu ? VAR ...Yahuuuu senin seçilmiş sahipli elalemin adamıyla ne işin olur ne bakıyosun... burda da erkeğin kişiliğine karakterine iş düşüyor... seçilmişken bir anda kapı önüde olabilir :))))... Bence bu sizce ?

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• bu kızlara en güzel anıtı yine erkekler veriyor aslında... "aşkı sende buldum evdeki yelloz ve cadaloz devamlı vırvır konuşuyor" felan diyerek önce bu kızlar tavlanır- sonra da metres olarak her çeşit fantazi giderilir. bu arada bu metresler cici kız gibi görünmek o evdeki kadına benzememek için asla talep felan da söylemezler tam da adamın istediği gibi (zaten adam talepkar olmamaları için bu kızları yönlendirmektedir- bu kızlar da biz hesap sormadan severiz diye kendilerini kandırırı acılarını içlerinde yaşarlar) -ses çıkarmayan dilsizler. zaten vırvır talep etmeye başladıklarında adam kaçar gider-bunu da bilirler..vurvur etmedikleri sürece adamın işini epey görürler - ama bir süre sonra asıl kadını rahatsız edici şekilde tavırlara girmeleri kaçınılmazdır (olmadık saatlerde adamın evini aramak...vs)- işte adam bu noktada tekmeyi basar zira adamın kutsalına zarar vermeye çalışarak büyük bir günah işlemişlerdir- en büyük kazançları da bu olur - aksi takdirde kurtulma şansları yoktur yakalandıkları örümcek ağından

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• sizce derken ? erkekler mi ? kızlar mı soruya yanıt verecek ?

0|0
    0|0
  • Olay erkekte biter,başka kadının anladığı mükkemmelliği ben kolumda iken anlayamayıp,bakarsam bana bakana.Bana bakan aptal derim,nedeni de o kadar mükemmel gördüğün kadını bırakıyorsam seni neden bırakmayayım?

0|0
    0|0
  • ya fikirlerin bunları aktarışın o kadar mükemmel ki

hayranlıkla okudum . ve eminim ki sitede ki diğer kızlarda bu durumu fark edeceklerdir

şirinem senedene ricam azcık arkamda dursan ya la

sitenin diğer kızları da şey desin. aaa şirinem agu yu marke ediyor.marka değerim artsın sayende

3-5 hatun düşüreyim ol ma mı

0|0
    2|0
    • Yazımı iyi oku Agu'cuk arkadaşım :)))... evli erkeklerden bahsediyor haciiiiii :)))

• Heee son paragrafta yazdıkların mantıklı yanii doğru bunuda kapsıyor :)... ama geve de canımlar cicimler hoş bir üslup olmasa gerek :)...sonuçta hiçbir tanışmışlığımız yok ... benim ilk cevabıma gelince ? ( neden diyeceksin agu'cuk diye hitap ettin )...verdiğin ilk cevaba istinaden arkadaşım :))...

• yok canım (bu canım o istemediğinc anımdan değil .ya ne yapıyorum senin gibi zeki bir kadın zaten bunu fark eder) agucuk de problem yok

ben pek takılmam bu duruma

ama tabiki dediğin gibi benim erkek senin kadın olman bu tarz durumlar abakışımızı etkiler

senin doğru bulmamanı anlayabiliyorum haklısında

tamam isminle sesleneyim diyeceğim isminde 'şirinem ' ee buda biraz trajıkomik oldu ne desem ki sana

ya bu arada muhabbetinde çok tatlıymış ayakta kaldık gel bi yerde oturup konuşalım bunları

• Kusursuz olmasa da guzel tespit bazı kadınlar evli erkeğe kafasını çevirip bakmıyor yanındaki hatun bu adamda ne bulmuş acaba diyerekten teorindeki boşluk buradan geliyor

0|0
    0|0
  • evi erkek tek gecelik ilişkilerde tercih edilir zira sonrasında sülük gibi yapışmaz diye tercih edilir vede evi ise güven verir falan

0|0
    0|0
  • bence tamamen hormonal

0|0
    0|0
  • tamamen katılıyorum

0|0
    0|0
  • güzel tanımlanmış...üzerine bişey denemez..

0|0
    0|0
  • Kadınların bir çoğu yalancı,erkeğin yakışılı olması ve yatakta iyi olması yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunla ilgili bi yazı okumuştum...

Kadınlar neden evli erkeklerle birlikte olur diye aklımda kalanları yazayım 1 ütü temizlik derdi yoktur çünkü evdeki eşi bu işleri yapaar 2 eşinden korktuğu için ve kaçak olduğu için yağdırır hediyeleri 3 sürekli yanına olup kasmas vs vs

Kendi düşünceme geleyim Kadının tek düşmanı yine kadındır... Yahu anlamam insanlar neden kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapar? Bir kere ev üstüne ev olmaz yuva yıkanın yuvası olmaz denir.. Erkek kıtlığı mı var bekarlar dururken

0|0
    0|0
  • Evli bir erkek veya kadın başkasına bakıyorsa karaktersizdir.Evli kadın veya erkeğe bakanlarda onlardan daha beter karaktersiz,dir.Cinayet sebebi benim fikrim bu.

1|0
    0|0
  • Paspal olmakta fayda var o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...