Ben nasıl biriyim (bunu daha önce sordum ama pek inanan olmadı)

Ben 170 boyum kilom 58 kumralım saçlarım açık renk belime kadar uzun ve düz. kaslarım hiç alınmadı ama çok düzgün. çevremde hep beğenilirim ahlak olarakta çok iyi olduğumu düşünüyorum.Yengem. burcuyum zaten kimseye za,rarım yok. ve kimseyle ckmadım bu yüzden., hep havvali ukalla dediler ama öyle değilim yalnzca gerçek aşkı arıyorum ve o da ckmadı karşma. bu anllatklarıma göre nasılım?

Güncellemeler:
bu dalga

gecenler amac ne?yanlslik yapamazmyim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• bu anlattıklarına göre çok iyi birisisin. millet ne derse desin boşver

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Süpersin böyle devam et karşına bir gün düzgün biri çıkacaktır muhakkak,söylenenlere de aldırma ,havalı desinler ne derse desinler.

1|0
    0|0
  • bu anlattıklarına göre fiziksel olarak iyisin. güzelsin. alımlısın. çekicisin. demek zorundayız..

0|0
    0|0
  • ara ara valla gercegını ara sevgın basıt olmasın herkese dagıtma onu

1|0
    0|0
  • sen hiç kendini kötüleyeni gördünmü,elbette insan yaptıklarını doru bellediği için yapar ve buda iyiymiş gibi gelir,insanın iyi yada kötü olduğunu ikinci üçüncü şahıslar tespit eder.umarım iyisindir,bize iyibir portreçizdein,diyelim ki iyi bir insansın dedik, sonuç?

2|0
    0|0
  • Hmm güzelsin demem için görmem lazım ama iyiyim diyosan iyisindir. Çevrende hep beğeniliyorum diyorsun. Buraya gelip bunu teyit etme amacın ne ki. Çirkin olduğunu filan mı düşünüyosun :) Bak cidden bir bayanın bakımlı ve bakımsız tarafını ayrı ayrı görsem sokakta daha önce görmemiş gibi geçerim. O derece farklı oluyorsunuz. Ondan kendine haksızlık etme. Eğer biri seni beğenmiyorsa o onun körlüğüdür :)

0|0
    0|0
  • su katılmamış süt gibisin daha ne olacak inşallah senin gibi birini bulursun

1|0
    0|0
  • bence süpersin, gerçek aşkı bulursun inşallah, belki de çok yakınındadır

1|0
    0|0
  • Değerlerinden herhangi bir farkın olduğunu göremedim. Hatta eksiklerin çok diyebilirim.

1|0
    0|0
  • yengec burcu olmasaydın iyiydi :)))

0|0
    0|0
  • Yengem burcu mu ?

Selam ben de enistem burcu ;)

0|0
    1|0
  • Anlattıklarına göre iyi bir insansın ama insanoğlu çoğu zaman hatalarını görmez,bunları açığa vurmaz.Bu yüzden kötü yönlerini de görmelisin.

0|0
    0|0
  • Yengem burcu haricinde sıkıntı göremedim

1|0
    0|0
  • tanımak lazım seni

0|0
    0|0
  • Kız Yengeç Burcuymuş Beyler..

0|0
    0|0
    • sen.burc ne demek biliyomusun konusuyorsun

• yorum yapma o zaman sana gore degil bu konu

• ikincisi "ahlak olarakta cok iyi oldugumu dusunuyorum" diyen birisinden ben ahlaklı olduğunu düşünmem.gerçekten ahlaklı olan adam " elimden geldiğince ahlaklı olmaya çalışıyorum" gibisinden bişeyler der.sen biraz önceki ahlakın hakkında söylediğinle kendini övmüş oluyorsun.biliyorsun ki kendini öven insanlar sevilmez..

• ben de behlülüm yenge var dediler geldim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şişkosun

0|0
    0|0
  • link at link.

0|0
    0|0
  • neden inanan olmadı bulunmaz hint kumaşı mısın yahu :) iyisin iyi takma kafana. bir gün hiç olmadık bir yerde çıkar karşına :)

0|0
    0|0
  • Bi foto atta bakjalım o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...