Nasıl küçültcem yahu kalclarımı dik ve büyütmeyı clısıyorum ama backlarımda sısıyor kalın gıbı olyr?

popom büyüyor gıbı ama backlarım ınce olmuyor nedense kasdan dolayı şişiyor backlarm klclarım ama backlarm ıncltmek ıstıyorum klcarımı dık kalkık gıbı ugrsıyorum ama backlarım sısıyor kasdan dıye nasıl yaapabılırım bılen varmı?

Güncellemeler:
Not kalcarım buyutmek ıcın ugrsıyorum yanı spor ugrsırkende bcklarımda sısıyor kalcalarım ve backlarım sısıyor kasdan dolayı ben sadece klcarımı buyutmek ıstıyorum backlarımı ıstemıyrm kalınlastrmak

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Squad yapıyorsanız bacaklarınız daha fazla buyur.

0|0
    0|0
    • evet öyle gerekıyor oyle turlerde kalcarım dık kalkık ıcın ugrsıyrm

Erkekler Ne Diyor 9

• korse giyin

0|0
    1|0
  • Biraz ellet :)

0|0
    1|0
  • bisiklet sür. yağ tüketimini düşür. düşük kalorili beslen. bisikleti dozunda kullanırsan bacaklarını şişirmez, kalçanı ve bacaklarını eritir. basenlerin varsa ona başka spor bulmalısın ama.

0|0
    0|0
  • kalcayi buyutup bacak ince kalirmi bence cok tipsiz olur hem erkeklerin hemen hemen hepsi kalın bacak sever ince bacakta ne

0|0
    0|0
    • az ınceltmek ıstıyorm yahu

• Yahu ben zaten spor yapıyprum bacaklarımı calıstrıyorum ama munkun degıl olmuyr kalınlastırıyr

• diyetisyen doktora git

• Spor hocana danış doğru antrenmanı verecektir
    Kasdan korkma erimesi kolay

0|0
    0|0
    • kas oldu artık yanı spor yaparken kalcalarım ve backlarım kas olustu yınede sısıyor ama amacım kalclarımı dık kalkık ugrsıyrm ama backlarmda sısıyor yanı bcklarım sısmesın ıstıyorm olmuyor hepsı bırden calısıyor vucudm

• Vücut bir bütündür belirli oranda olacak lakin şahsi fikrim kaslı bir bacağı selülitli bir bacağa değişmem ve aksine kadına o görüntüyü yakıştırırım eminim sen abartıyorsun fakat yinede antrenmanla bunu sağlamak mümkün ağırlığı bırakıp asneme plates ve uzun sureli gerilme hareketleri kası küçültür hocana danışmalısın

• kalçaya şekil ver yeter bacaklar ikinci planda kalır

0|0
    0|0
  • Şınav cekkj

0|0
    0|0
  • ya bırak kalsın deli misin

0|0
    0|0
    • :s neden

• ne alakası var be kaybol aptal

• tamam

• bol bol şaplak atmak lazım onlara

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence fitnessa gitmeyi düşün ha eğer gitme gibi bir şansın yoksa Youtube'da bir sürü video var onları gündelik uygulayabilirsin.

0|0
    1|0
    • ıste baktım onlarıda yapıyorm her uygulamada alakası yok kasdan dolayı sısıyor kalclarım backlarm olmuyor ıncltme yanı sıkılastrma oluyor

• squat

0|0
    1|0
  • Aynı dert bendede var popom cok büyüdü. S

0|0
    0|0
    • popo buyuk olması guzel benmde buyuk gıbı dha buyutcem ama şu bcklarım ıncltmem lazım kasdan dolayı sısıyor

• neden yapmıyrsun kı.. ben yapıyrm sporcuuym spor severm

• Tembelim biraz 😁😁😁

• Youtube da bircok video var sanirim belin ile dizin arasindaki bolgeyi inceltmek istiyorsun bence fitnesa git evde videolarla spor salonundaki disiplini yakalayamiyosun gercekten

0|0
    1|0
    • ben yapabılıyorum spor ısını ogrendm bunu care bulamıyrlar cogu back ınceltme ıcın her uygulma gosterıyrlar yapıyrm edıyorm yıne faydası yok aynı oluşuyor vucudm.

• Bence profosyenel bir sekilde yardim almalisin fitnesa basla. Kendi basina calismandan dolayi hata yapiyor olabilirsin

• Hayır hata yapmıyrm ben kacyıldır spor yapıyrm alakası yok ogrendm her turu ıslerı sadece bacak ınceltme konu care bulmak zor kolaylıgı yok sadece

• Squat interneten bak, ilk gün 30 kez yap sonra daha fazla

0|0
    1|0
  • Hangi hareketleri yapıyorsun ki kalçani büyütmek için?

0|0
    0|0
Yükleniyor...