Buluşmak istemiyorum ama bu kıza öyle bir laf yedirmek istiyorum ki bir daha yüzüme bakamasın. Sizce ne yazabilirim?

Bugün bir mesaj aldım, mesaj da "Selam, bugün zamanın varsa buluşabilirmiyiz, seninle konuşmak istediğim şeyler var :) " yazıyordu. bu mesajı yazan şahıs eski sevgilimin çok yakın olduğu birisi. Belki çıkıyorlardır bilemiyorum. bundan 1 hafta önce bir arkadaşım bu kızla aralarındaki geçen sohbeti anlattı hatta mesajları gösterdi ve o kız benim arkadaşıma "Ondan uzak dur" yazmış. Arkadaşım sinirlenmiş seni ilgilendirmez çok iyi tanımadığın biri hakkında böyle diyemezsin falan demiş.( ha bu arada bu kız arkadaşımada sulanıyordu bi ara) Bende sinirlenip faceden sildim. Ve bugün o mesajı aldım. Benle konuşmak istiyormuş, iki şey hakkında konuşmak istiyor bence 1. neden sildiğimi soracak (arkadaşımı ele veremem) 2. eski sevgilimle çıktığını söyleyecek (çokta şeyimdeler zaten).

Buluşmak istemiyorum ama bu kıza öyle bir laf yedirmek istiyorum ki bi daha yüzüme bakamasın.

Sizce ne yazabilirim?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• ikiniz tencere kapak gibi olmussunuz falan iste

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• İnan seninle görüşüp senin ağzının payını ortadan verirdim ama şuan ne sana ne de senin gibi hayata iki bacağının arasından bakanlara ayıracak ne zamanım ne de söyleyecek bir sözüm var.

Sana tek söyleyeceğim benim soluduğum havayı bile soluma sana zehir ederim..

0|0
    0|0
  • Benden uzak dur ben uzak durulması gereken biriyim (!) de ama arkadaşını da ele vermiş olursun :)

0|0
    0|0
  • Biraz sabret acigini ara sonra sok lafi. Ha illa sen simdi diyosan. Benim artigimla sana mutluluklar de. :)

0|0
    0|0
    • Acigini nasil arayacagim peki? :) Cevap vereyim mi sence.. hani birsey olmamis gibi hayirdir ne konusacaksin? ya da hic mi cevap vermiyim

• Aynen. Cevap ver ama deki ne konuscaz ki benim senin gibi artik toplayicisiyla isim olmaz de :) o elbet bise yazar. İlerdede bi acigini bulur cumle aleme rezil ederiz. Takma kafana :))

• Yüzsüzlük sana çok yakışıyor pisliğe battıkça batıyor şimdi s. git de bence :)

0|0
    0|0
  • Nekadar düştügünü benimde bilmemi istedigin içinmi geldin de;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bilşi yazma bence

0|1
    0|0
    • +1 bence birsey yazma. yolda bir yerde görünce mesaj atmıştım felan diye sorarsa yoo gelmedi görmedim dersin.

• hiç bişey söyleme yazma. eski sevgilininde kulağına gitcek çünkü herşey. onu rahatlatma.

0|0
    0|0
    • Ya birsey olmamis gibi yazsam? Hayirdir ne konusacaksin? mesela

• evet bunu sorabilirsin hatta bunu sorman çok normal ama:D yani öyle ne söylesem koyar falan hiç girişme. emin ol tek bir cevap vermemen herşeyden çok daha fazla koyar.

• yani hatta bence görüşmeyeceksen ki görüşme , ne var ne konuşacaksın falan diyede sorma. bırak kudursunlar.

Yükleniyor...