Asosyallik nedir? Kimler asosyaldir?

Şu ' asosyallik ' durumunu bı çözemedim. Ne yaparsa asosyal oluyor bu insanlar veya ne yapmazsalar?

Mesela hiç arkadaşı olmayan bir insan mı asosyal? Yada cevresinde sevilmeyen ve dışlanan mı? Arkadas cevresi olan ama dışarı çıkmayan mı asosyal? Yoksa fame olmak icin kasmayanlara mı diyiliyor? Bana ' asosyalligi' açıklarmısınız lütfen?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evden cikmayan toplum icerisine girmeyen surekli yalniz takilan icine kapanik inzanlara asosyal denir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Asosyal Kişi Arkadaşsız Kişi Değildir.Okula Giden Asosyal Birisi Bi Çok Kişiyle Konuşabilir.Arkadaşı Olabilir.Ama O Kişi Oraya Okul İçin Gidiyordur.Mecbur Kalıyordur Orda Durmaya.Arkadaşlarıyla Çok Konuşsa Bile Bu Kişiye Sosyal Diyemezsiniz.Çünkü O Kişi Mecburiyetten Orda,Can Sıkıntısından vs. Konuşuyordur Arkadaşlarıyla.Uzun Lafın Kısası Mecbur Kalmadıkça,Sosyallik Amacı Dışında Dışarı 40 Yılda Bir Çıkan Tiplerdir.(Bkz.Ben)

0|0
    0|0
  • Kimsenin yaptığını beğenmeyip sadece kendi yaptıklarının doğruluğuna inanan benciller de asosyaldir.

0|0
    0|0
  • Ben de asosyal bir insanım.Asosyallik kalabalıktan,insanlardan kaçma durumudur.Yalnızlığı yadırgamama durumudur.

0|0
    0|0
  • sosyal işler yapamayan adamlar :) kendini nete kitlemiş durum. gezip tozmayan aylak aylak yaşayan . güncel haberlerden bilgisi olmayan film sinema gibi aktivite yoksunu :)

0|0
    0|0
  • asosyal diye bişey yoktur, insanların uydurmasıdır :)

0|0
    0|0
  • sosyal olmayı beceremeyen veyahut becermek istemeyenlerdir asosyaller

0|0
    0|0
  • sensin mesela. sen asosyal birisin.

0|0
    0|0
  • ben acayip asosyalim kız arkadaşım olsa şimdi ona bi ton para harcamak lazım gezmek tozmak lazım maaşın bi çoğu gidecek yatırım yapamıcam.Kız arkadaş yatırım değil batırım aracıdır

0|0
    0|0
  • bu sitedeki en xperlerin çoğu asosyal

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içine kapatık, vaktğinin çoğunu arkadaşlarıyla geçirmek yerine evde pc başında ya da müzik dinleyerek geçiren, dışarıya çıktıgında utanan kişilerdir.

0|0
    0|0
  • Asosyalliğin bayrağını ben taşıyorum arkadaşlar. Sosyal hayat hiçbir şekilde yok. İnsanları anlayamama durumu belirgin. Gerçi antidepresan kullandığımdan beri daha rahat olduğum için daha iyiyim...

0|0
    0|0
  • % 70 Asosyalim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...