Kızlar siz sizden hoşlanan bir erkeği nasıl anlarsınız fark edersiniz?

kızlar siz sizden hoşlanan bir erkeği nasıl anlarsınız fark edersiniz ?

erkekler sizde hoşlandığınız bir kıza bunu nasıl belli etmeye çalışırsınız ?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Profil fotondaki gibi saf bakışlarından anlaşılıyor ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bir erkek bir kızdan hoşlanıyorsa genelde davranışları hep aynıdır yani uzak durmaya çalışır sürekli bakar onun için önemsiz biriymişsin gibi davranır ve en önemliside bir kız zaten bir erekeğin ondan hoşlanıp hoşlanmadığını hisseder bana öyle oluyor en azından

0|2
    0|0
  • en çok da beklemediği anda karşılaşınca belli eder. kocaman sırıtır bi de gözleri parlar resmen. kaçamak bakışları vardır, bişey söylemek için bahane arar, herkese davrandığından daha nazik davranır, arada bi iltifat edip kaçar filan.. öyle :)

0|1
    0|0
  • bakışları davranışlari eger gerçekten hoslanıosa belli eder ve anlarım :)

1|0
    0|0
  • göz hapsıne tuttuysa süreklı ıltıfat edıyorsa

0|0
    0|0
  • göz kırpma hızı artar yüzünde çok azda olsa bir pembelesme olur konusurken bana doğru yaklasır gözlerinin renkli kısmı kocaman olur bulunduğum yerde bulunur meğer tesadüf eseri (meğer dedim dikkat edin) benim gittiğim yerde karşılaşırız falan

0|0
    0|0
  • Surekli bakar konusmaya gelir konusurken tebessum eder vb

0|0
    0|0
  • Gözlerinden anlarım

0|0
    0|0
  • devamlı dibimde olmaya calısır,her baktıgımda bana bakarsa,ilgilenirse falannn

0|0
    0|0
  • gelir tanisir. baska turlu anlamam.

0|0
    0|0
  • erkekler çok karışk gb grnsede değl fakat öyle erkkler varki öldrsye dayklık

0|0
    0|0
  • bakışalrından ve hareketlerınden anlarsın senle ugrasıosa senden hoslanıodur sana deısık bakıosa ..

0|0
    0|0
  • Belli etmemeye çalışırken, farkederler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben gözlerimi kaçırmaktan ve sürekli yakalanmaktan kaybettim hatta hiç unutmam böyle aynı filmlerde olduğu gibi ayaklarından başlayıp kafasına kadar inceleyim derken bi baktım beni izlermiş hemen gözlerimi çevirdim anladı tabi :)

0|0
    0|0
  • sadece bakışlarla..

0|0
    0|0
  • bakışlardan başka aşkı ne ifade edebilirki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...