Spordan anlayan sportif arkadaslar :) haftada 3 gün spora yazıldım da?

sadece göbek eritmem lazım işe yarar mı ve koşu bandına mı cıkıcam ne yapıcam hangi aletleri kullanıcam bilmiyorum :/ günde kaç saat yapmam lazım?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Gittiğinde zaten boy kilo ölçüp hedef endeks hesaplaması yapılır. Ve her ay bir üst programa geçmek üzere sana her ay için bir program verilir zaten

0|0
    0|0
    • hoca yok ama herkes kendi kafasına göre

• Büyük sıkıntı. Her hareketin nefes alıp verme noktaları vardır. durus çok önemli, yoksa kendine zarar verebilirsin. Merkez bölge için bacak kaldırma, yarım mekik, sehpada mekik ve bol bol koşu yapmalısın. Ayrıca yanların erimesi için sopa ile sağa ve sola açma hareketleri yapmalısın. Arka sırt için makinada harekeri var. Kısacası bu hareketlerle çepeçevre dolaşmış olduk belini :) bunları öğren. Nasıl yapıldığını videolardan izle. Yine de bir gözetmen olması çok daha iyi olur

• BENİM ALETİ KULLANABİLİRSİN :) ORDA HOCALAR YARDIMCI OLUCAK SANA DERT ETME.

0|0
    1|2
  • salondaki hocaya sor o söyler sana :)

0|0
    0|0
  • zaten gideceğin yerde seni yönlendirecek biri oalcaktır
    günde birbuçuk saat spor yap 2 günde bir git atletinin terlediğini gördüğünde sporun hakkını veriyorsun demektir yediğine içtiğine dikkat et göbek zor eriyen bir bölgedir...

0|0
    0|0
  • Orda gösteriyorlar mı

0|0
    0|0
  • Orada sana öğretecekler, sadece ne isteğini yetkiliye söyle.

0|0
    0|0
  • Yarar günde 4 saat

0|0
    0|0
  • o sadece göbek eritmeyle kalmaz zamanla fit bir sexybitch olacaksın :d

0|0
    0|0
  • 1.5 saat yapsan yeterlidir

0|0
    0|0
  • Göbeğini eritmen için beslenmene dikkat etmen gerek.

0|0
    0|0
  • ben bıraz anlarımda nasıl anlatsam sana :d

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• hafta ici 3 gunun yaninda hafta sonlari acik havada kosmak iyi olabilir hemde yaz oldugu icin daha rahat edebilirsin gittigin 3 gunluk sporda da kosmanın yaninda karin hareketleri yapmalısın biraz alistikca hareketleri daha da zorlastirabilirsin bende oyle baslamistim ve şu an pazartesi-carsamba-cuma kick box a salı-persembeleri zamanım olursa fitness a hafta sonlari da tenise ve eger uyanabilirsem sabahları 7 gibi kosuyorum sende alıstıkca giderek temponu arttirabilirsin sporunda basarilar

1|0
    0|0
    • vaay sende baya ilerlemişsin o zaman teşekkürler canımm

• rica ederim sana kolay gelsin ve basarilar canım eger sorun olur veya birseye ihtiyacin olursa ozelden mesaj atıp sormaktan cekinme :)

• cok sagol canımmm :))

• orada sana yardımcı olacak bir hoca yok mu? sen hocana söyle o gösterir hangi aletler var biz buradan bilemeyiz ki canım

0|0
    0|0
  • Yaa bence doktora gitsen canım. Yani böyle ezbere yapılan şeyler bazen tehlikeli olabiliyor Allah göstermesin. Doktor gözetiminde daha iyi olur gibi.

0|0
    0|1
  • bende bilmiyorum :D :D

0|0
    0|1
  • Sadece göbek eritmek istiyorsan bol bol mekik çekmen lazım... Koşu bandına da bin tabi... Ama yemene de dikkat etmen lazım... diyet yapma ama.. Aşırıya kaçma. Suyu daha fazla tüketmeye başla.. Çünkü su 💦hem vücutta ki fazla suyu atmana yarar hemde vücudun spor yaparken su kaybedecek onun için... Ben den bu kadar... ☺daha var ama uzun...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...