B. münih Kadro olarak sizce barcelona ve r. madrid kadar iyi mi?

şu an itibariyle kulubun efsane oyuncusu bastian schweinsteiger manchester united'a gitmiş durumda bence çok çok büyük güç kaybı oldu bu sembol ismin ayrılmasından sonra b. münih shaktar'dan douglas costa, juventus'tan arturo vidal'ı kadrosuna kattı peki size göre barcelona ve r. madrid kadar kaliteli kadroya sahip mi?

Neuer, lahm, boateng, benatia, alaba, xabi alonso, thiago alcantara, vidal, robben, lewandowski, ribery/müller

• R. madrid ve Barcelona kadar kaliteli takım değil
    A seç
  • Evet bu takımlar kadar kaliteli bir takım
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Gayet iyi bir takim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır değil ama takım oyununu iyi oynuyorlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• bence onlardan daha iyi takım. misal barcelonada messi olmasa barcelona çeyrek finali geçemez. aynı şekilde realde ronaldo olmasa realde öyle olur. ama bayern öyle değil en önemli oyuncuları eksik olmasına rağmen yarı finale geldiler. biraz şansları olsa finali görürlerdi. kupayıda alırlardı zaten rakip juveydi.

0|0
    0|0
  • neuer yeter.

0|1
    0|0
  • hayır yaşlandılar artık geçen seneki fener gibiler yaş olarak ^^

0|0
    0|0
    • robben 31 lahm 31 alonso 33 yaşında lahm ve robbende yaşlı sayılmaz geri kalan oyuncularının hepsi genç ama

• hepsinin biliyorum saenden daha iyi biliyorum ama sen bni anlamıyorsun

• Ben ettiğin laflardan anladım her şeyi kimle dolduracak sorusunun cevabını verdik adamı daha tanımıyordun nerede oynadığını anca ismini söyleyince anladın nerede oynadığını kim olduğunu he birde bir maça göre yorumunu yaptın sen, yaşlı takıma yaşlı değiller dedin emin ol benim yanıma yaklaşamazsın bilgi konusunda çok bile konuştum sana ^^

• değiller

0|0
    0|0
  • Vidali kesin aldilar mı?

0|0
    0|0
    • kesin aldılar hatta rummenigede bugun açıkladın cumartesi takıma katılıyor

Yükleniyor...