Anadolu Yakası Kartal civarında doğum için en temiz en iyi devlet hastanesi hangisi?

arkadaşlar en iyi dediyiniz bildiyiniz doğum için hastane varmı benim doğumum yüzde 80.90 sezeryan olacak ama bir türlü doğru düzgün bir hastane bilmiyorum eyer sizlerden bilen varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim yakınınız akrabanız arkadaşınız aileniz v.s gitmiş duymuş oldunuz hastane varsa yakın zamanda doğum yapmış ve çok memnun kalınmış hastane benimlen paylaşırsanız çok memnun olurum beni büyük bir sıkıntıdan kurtaracaksınız neden bu kadar önemsiyorum çok hasas biriyim temizlik benim için çok önemli korkuyorum:(2aylık hamileyken şeker çıktı panik atak var offff of ne olur yardımcı olun teşekürler

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet hastaneleri artık tertemiz

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ebe Hafize Ana da çok streil bir ortamda hizmet sunmakta... Tavsiye ederim... Allah sağlıklı bir doğum nasip etsin...

0|0
    0|0
  • Panik olma bence sen panikledikçe eşin daha fazla bocalar, En temiz ve En iyi devlet hastanesi diye birşey yok, Bu kadar titiz düşünüyorsan Özel bir hastanede doğum yapacaksın o zaman.Şimdiden Allah Sağlıkla elinize almayı nasip etsin evladınızı.

0|0
    0|0
  • acıbadem hastanesi iyidir

0|0
    0|0
    • acıbadem tabiki iyidir orası zenginlerin yerleri:)

• devlet hastanesi diyorum siz düzgün okuyun yazyı

• devlet hastanelerinin hepsi aynıdır.kalite arıyosan özele gidiceksin

• kartal devlet hastanesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sezeryan olacaksan hastane seçemezsin ki.Senin doktorun kimse hangi hastanede görev yapıyosa o hastaneye onun yönlendirmesiyle gidiceksin.Zaten yatış işlemlerini doktorun halledecek şu gün şu saatte sezaryen ameliyatım var diye programını düzenliycek.

0|0
    0|0
  • yakacık kadın doğum çocuk evi var..annem orada ameilay olmuştu, çok memnun kaldık dr.undan falan.amaa devlet hastanesinden de v.ı.p hizmet beklemek yanlış..

0|0
    0|0
Yükleniyor...