Sesiniz güzel olsa, enstrüman çalma yeteneğiniz olsa müzikle uğraşır mıydınız?

para, çevre, beste yapabilme v.s. tüm donanımlara sahip olsanız ne tür bir müzik yapardınız? pop mu çalardınız? türkü mü söylerdiniz? grup mu kurardınız? temanız ne olurdu aşk mı? yoksa başka şeyler de olabilir mi?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Folk müzik tutkunuyumdur enstrüman çalabilseydim bir grup toplar müzik yapardım.Avrupa ve Kelt ezgileri çalmak isterdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Grup kurar rock tercih ederdim galiba :)

0|1
    0|0
  • Öyle bir yeteneğim var sadece diyafram egzersizlerini sık çalışmam gerekiyor..

Yan flüt ve kelt müziği.

0|1
    0|0
  • Sesim fena değil ilgiliyim yeteneğim var mı yok mu pek bilemiyorum ama yetenekliysem bile müzik öğretmenliği hayalimdi daha fazlası değil:-)

0|1
    0|0
  • sesim kötü şu halde bile yalnızken söylerim :D keşke güzel olsaymış hiphop olurdu tercihim :)

0|1
    0|0
  • Nirvana dıyorum o kadar :)

0|1
    0|0
  • sesim hangisine gidiyorsa onunla uğraşırdım ve kesinlikle yapardım bu fırsat bir daha çıkmaz (:

0|0
    0|0
  • enstrüman calsamda sessm ıdare eder :D

0|0
    0|0

• aşk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• müzikle uğraşmak için illa solist olmaya gerek yok ya ben sadece gitar çalıyorum ara sıra grup oldu sürekli grupla çalmak onu taze tutmak zor

0|1
    0|0
  • sesim güzel olsa, enstrüman çalma yeteneğim olsa kaportacılıkla uğraşırdım...

0|1
    0|0
  • 4 yıldır les paul gibson çalıyorum ama kendi çapımda

0|1
    0|0
  • R&B müzik yapardım

0|0
    0|0
  • salak degılız . allah vergısı yetengım varmı dıye arastırmaya gerek yok böylece

0|0
    0|0
  • sesim iyidir ama şan,şöhret bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Para var Çevre var Beste Var ee Ses var otomatik hayatımın göbeğinde Müzik Var..

Gitar Çalıyorum Slow türkçe ve Yabancı.

Huzur Buluyorum Söylerken.

0|1
    0|0
Yükleniyor...