Erkekler hoşlandığı kızı hemen unutabilir mi?

Erkekler hoşlandığı bir kızı hemen unutabilirmi ? Yada kızlar o erkeğin aklında kalmayı nasıl başarırlar ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kisoist kesinlikle katılıyorum sana. Bunları düşünmek yerine doğal olduğun gibi davranıp öyle yaşarsan ilişkiyi zaten kolay unutulmaz olursun. Hatta unutmasına gerek kalmaz hep yanında mutlu olursun. Bunları düşünüp yapmacık hareket edersen iki günde adını bile unutur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• jojuk ne la? herkesin içinde göğüsünü göster elemana, bunlar sana feda olsun yavrum de .. bi daha da ömrü boyunca unumaz seni ..

0|0
    0|0
  • valla ben kişisel olarak cevap vereyim, anında unuturum aldırmam. denizde balık milyonlarca, köküne kıran girmedi ki.

0|0
    0|0
  • bana göre bu insanların ne kadar dolu yaşadıklarına bağlı.. yani senden sonra başka kimselerle çıkmışssa zamanını onlarada harcamışssa aklında o kadar çok kalmaaybilirsin.ama senden sonrası yoksa hep aklında olursun.

0|0
    0|0
  • böyle uğraşları bir kenara bırakıp doğal yaşamayı başarırlarsa (elde etmek kıskaca almak vb.) sanırım daha naturel bir ilişki olacaktır ki bu durumda sorunun cvbı bu olsa gerek

0|1
    0|0
  • Bu kişilikle alakalı. Kimi senelerce unutamaz kimine 3 gün yeterli. Onun aklında kalmak için ona görünmeli ve kendini (görünüm) güzel bir şekilde değiştirmelisin, saçlarını boyat falan :)

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin unutulmazı;

ilk kalp çarpıntısı,ilk öpücük ve ilk seviştiği bayan olması gerekir.

0|0
    0|0
    • bunları ilk benmle yaptı ama unuttu öyle birşey yok unutulmaz diye

• Unutmaz hiç merak buyurma ama öyle olduğunu düşünüyorsan, nereden buldun o odunu?

• dün metrobüste bi kızla bakıştık gülüştük kulaklık vardı açılamadım şükrübeyde indi biraz oyalanıp karşı metrobüse bindi benim için devam etmiş deli oldum yüzü çok güzeldi aşık oldum unutamadım hala

0|0
    0|0
  • Üzme kendini kezban buda geçer

0|0
    0|0
  • unutmak gerekirse unutur

0|0
    0|0
  • Unutmamıştır, unutmuş gibi yapmayı biliyordur sadece.

0|0
    0|0
  • Cok sevdiyse unutmaz yoksa ne yaparsan kesin unutur.

0|0
    0|0
  • unutur kimler unutulmadı ki :D

0|0
    0|0
  • erkekler hemen unutur

0|0
    0|0
  • Erkekler öyle kızların düşündügü gibi unutmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• off hiç anlamıyorum ya bendemi sorun var ben benimle ilgilenmeyeni umursamam :D bence baştan bırak daha baştan unutuyorsa ohoo.

0|0
    0|0
  • çıkarken olduğndan daha güzel olursan seni yine sevmeye başlayabilir :D

0|0
    0|0
  • Jojuksa unutmaz, rahat ol.

0|0
    0|0
  • bir süre ara ara karsısına cık.. bak ona gülümse.

0|0
    0|0
  • Bhence aqLınd qaLmasLar JoJuk qaqa jojuk.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...