Nasıl zayiflarim?

1.66 boyundayim 64 kiloyum bana yardimci olun lutfen hicbi kiyafet olmuyo çabuk terliyorum kilomu gizlemek zorunda kaliyorum hep. istedigim kiyafetleri alamiyorum nasil zayiflicam gittikce kilo aliyorum. ss

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Spora ne dersin?

0|0
    0|0
    • Ne gibi sporlar ben evde mekik falan çekiyorum ama durduramiyorumm kilomu. ss

• YouTube a hiit kardiyo genç ve fit yaz. hafta da iki kere yap. yediklerine dikkat et. suyu yanından eksik etme. bunu böyle devam ettikçe ideal kolona gelirsin

En İyi Kız Görüşü

• 10kilo fazlan var. ekmegi, sekeri, tuzu, unu keseksin
    Vedalas artik.
    Azyiceksiabur cuburu birakcaksin.
    Bol yogurt ye
    Yesilcay ic
    Maydanoz suyu ic
    Sirkeli su ic
    Form cayi ic

Yuru
    Evde de bos durma egzersiz yap
    Zumba videolari izle uygula
    Hatta leslie 1mil basla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 3

• yağlı yiyeceklerden uzak dur. karbonhidratlıları az tüket. akşamleyin bol bol meyve sebze tüket. akşamları yemek yeme (kalorisi fazla). ve duyduğum kadarıyla bütün gece uyumamak bir insana günde 120 kalori yaktırıyormuş. ben geceleri uyuyamıyorum etkisi var mı bilmiyorum ama 41.1 kiloyum :) umarım zayıflarsın en kısa zamanda

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git sana bir diyet yazsın saglıkli zayıfla. yemekle aran nasıl?

0|0
    0|0
    • Yemekle aram iyi yemek yemeyi severim tatliyi daha çok severim kendime karsi koyamiyorum tatli hastasiyim yanii

• Bu neden kilo aldığını açıklar öğünler dışında meyve atıstır yani yeme anacım yeme tatlı falan bak daha 18 yaşındaymişsin bu yaşta istediğini giymezsen ne zaman giyicen

• squat yap dumbul rise yap bisiklet cevir spor yap ve abur cuburu kesinlikle kes ekmeğide yürüyüş de yapabirisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...