Duyguları ve bana karşı hisleri eskisinden daha çok mu?

Sevgilim ilk dönemlerimizde benimle ciddi düşünmediğni ama daha sonra farklı olduğumu anladığını ve bağlandığını söylemişti. Öncelerde buluşacağımız zamanlar hep yanında en yakın arkadaşınıda getirirdi benim ısrarla tek gel dememe rağmen. Ama şimdilerde tam tersi oluyor ve o bana tek gel diyo ve yanında arkadaşını getirmiyor. Bunun zamanla bana karşı hissettiği duygularla bi alakası var mıdır ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkeğin kız arkadaşıyla buluşacağı zaman yanında arkadaşını getirmesi çok saçma. zaman içinde seni tanıyıp bağlanması konusunda haklı olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eskisinin aynisi iste

0|0
    0|0
  • kızla buluşmaya arkadaşlarla gitmek, kız yanlız olduğu halde... bunu yapmak benim aklıma hiç gelmezdi o yüzden çözemedim.

0|0
    0|0
    • o arkadşını getirdiği zaman bende tek gitmiyordum tabiki. Ama şimdi eskisinden daha iyi gibi. Yani bunun zamanla hissettikleriyle bir alakası var mıdır üstelik daha önce bir kavgamızda arkadaşından kıskandığını farkettim o kavgadan sonra tek gelmeye başladı

• Beni etkilemek için çok şey yaptı ama yapmacık olduğunun farkındaydım bunuda ona bana saf ayağına yatma canını yakarım diyerek belirtmiştim :) Açık sözlü olmakta fayda var sanırım :D

• açık sözlü olmak her derde devadır.

• bence senın sevgılın erkek oluyor...senle alakası yok kendısını tanımaya baslamıs:)

0|0
    0|0
  • adam sevmis iste istedigin bu degil mi

0|0
    0|0
  • deme kki arkadaşını da başkasına ayarlayacaktı :D

0|0
    0|0
  • yanı adam artık ıkıncı aşamaya gecmeye calısıyor yalnız kalıp bıseyler yasamaya baslarsınız yakında

0|0
    0|0
    • derken

• yatak muhabbetine dahil olabileceğimi sanmıyorum benimle ileriyi düşünebiliyosa bunu şimdi yapmadanda idare edebilir. Ben her zaman elimde tutmasını bilirm ama yatak mhbbeti konusunda ters tepki alırsam o zaten baştan kaybeder beni yanlş mı ?

• aferın sana ınsallah evlenene kadar boyle kararlı br sekılde devam edersın sevgılılık yatak demek degl seks demek degl helal sana

• yok normaldir

0|0
    0|0
  • eskiden daha çok tu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...