En son sevgilinizden niçin ayrıldınız?

gunaydın herkeze arkadaslar son sevgılınızden neden ayrıldınız gızlı cevaplar vereblırsınız gızlıyede acık sorum tesekkurler:D

Güncellemeler:
arkadaslar butun soruma cevap verenlere + verıorm

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilisini unutamamış.Bir saat önce askım dedi.Bir saat sonra ayrılmak istiyorum dedi.Bizede bye demek düştü:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• aileler yüzünden. severek ayrılmak filmlerde olur ve komik gelirdi:) gerçekte de varmış öğrenmiş olduk.

1|0
    0|0
  • çok kıskançtı

1|0
    0|0
  • evliliğe yönelik şartlarımı kabul etmediği için

3|0
    0|1
  • benden önce yemedigi halt kalmamış ama ona agmn tamam dedim ik sevgilim olucaktı aslında sevişmek istedim kabul etmedi uçkur sevdasında biri gibi gördü sonra olmadı işte :D

1|0
    0|0
    • haksızmıyım ama seven adamın sanki canı çekmez eski sevgilisi bar sarkıcısıydı onla bunla yatıodu nefret ediyorum herşeyi yapıp sonra namuslu kz ayana yatanlardan

• kendisi dedi yüzüme bakarak eski sevgililerimi aldattım gayet normal dedi birde çok pro sevişiyodu

• he anladm

• mezhep farklılığı saçmalığından ötürü ayrılmak zorunda kaldık :(

1|0
    0|0
    • sanırım evlılık dusunuyordunuz

• evet öyle... düşünce aşamasından öteye geçemedik ne yazık ki :/

• hayırlısı buymus demek ne denırkı

• bir yerden sonra aynılıktan sıkılıyor insan, ben de sıkıldığım için türlü bahaneler uydurup ayrılmıştım. değişiklik iyidir :)

1|0
    0|0
  • gözü paramdaydı anladım terk ettim :)

1|0
    0|0
  • bir sabh ayrılalım dedi ok by yazdım ne o beni aradı nede ben onu bitti gitti:)

1|0
    0|0
  • Bencilleşmişti

1|0
    0|0
  • hiç bir nedeni yok kendiliğinden gelişiyor herşey :D

1|0
    0|0
  • Orospulugun kralını yaptı desem

1|0
    0|0
    • oha nasıl ynı

• ama gecmıs gecmıste kalmıs dıede bakablırdın sızınde bırcok bırlıktelıgınız oluo

• baktım bakmadım mı soz verdı yemın ettı ama bazı alıskanlıklar bırakılmıo mesela erkekler ıle muhabbetı tamamen koparmasını ıstedım koparamadı yanı kızın ıcınde varmıs bu yuzden uzuluyrm ya hatalı oldugu halde kabul edıp devam etmem ve sonrasında terkedılmem

• hücrelerindeki mitekondrilerin işi bu fazla elektrik üretiyolar

1|0
    0|0
  • aldattımı sanmıştı

1|0
    0|0
  • Bana özel bir durum bu ortama yaymak olmaz

1|0
    0|0
  • çok boğuldum ondan

1|0
    0|0
    • bende ole ayrılmıstım sıkılmıtım bı yerde tıkanınca napsanda bos

• ihanet şerefsizlik namuzsuzluk kahpelik daha yzıyımmı ?

0|0
    0|0
  • konu yoktu ayrıldık öyle

0|0
    0|0
  • çok çocuksu idi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• onsuzda yapableceğimi anladım onsuz yapamazken..

Bişiler bitmişti sanırım hızlı yaşanıp erken tüketilesi bir aşktı.. son konuşmamızda hadler aşıldı sadece keşke olmayaydı öyle olası varmışş hayırlısı be gülüm..

1|0
    0|0
    • evet canım haklısın herseyın hayırlısı

• aşırı bencil biriydi ve hiç güven vermedi. ben de durmadan dırdır edip dünyasını kararttım :)) öyle olunca hızla uzaklaştık birbirimizden.

1|0
    0|0
    • bencıl ınsan zor ınsandır

• Ufak, tefek istekleri ve beynimde balyoz etkisi yaratti.Kaldıramadım.Ben ilişkimde tamamen özgür olmalıyım.Sadakatim konusunda karşı tarafın bir şüphesi olmasın.

1|0
    0|0
  • eski sevgilisini ekledi bende çıkacaklarını tahmin ettim ayrıldım ayrılır ayrılmazda çıktırlar :D

1|0
    0|0
  • Ailevi sorunlar.

1|0
    0|0
  • Çok kavga edıomusum dıye terkettı

1|0
    0|0
  • terkedildim

1|0
    0|0
  • aldattı...

1|0
    0|0
  • yarım verenlere eksi mi veriosun. ayrılmayalı okadar uzun yıllar oldu ki ayrılmayı özledim :)

1|0
    0|0
  • Beni aldatmıştı kaşarın tekiyle amacı sadece sexti çünkü kız anlarsınız ya rahat işte neyse ondan ayrıldık. He bu arada kız hamile kalmış evlenmek zorunda kaldı, bi nevi herkesin elinden geçen bi hatunla evlenmek adama koymuş tabii, arada karşılaşırız bende basarım kahkahayı suratına suratına :D canıma değsin

1|0
    0|0

• sevişmek istedi bende yolu verdim :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...