Aldatacak olsaydınız niye aldatırdınız?

başkasına aşık olduğu için mi yada ilği görmediği için mi siz aldatacak olsaydınız niye aldatırdınız...

0|0
20|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Eski kadınlar pek yapmazdı bunu yapanlarda ya intikam için, ya da aşk için yapıyordu..

Ama, yeni nesile bakıyorum da tamamen açgözlülük ve doyumsuzluktan aldatıyorlar.

Mantalite "ya daha iyisi varsa"

Doyumsuz kız kendini çabul belli eder selametiniz için baştan uzak durun derim..

1|0
    0|0
  • karşısında adam gibi adam varsa aldatmaz kadın erkek buna mecbur bırakıyor bazen ama yine de yanlış aldatmak onun yerine ayrılmak en mantıklısı

1|1
    0|0
  • eşini sevmiyordur, gözü hep daha yükseklerdedir.

0|0
    0|0
  • özellikle şırfıntının birisiyle sosyal ağlarda geceleri yazışıyorsa- resimlerini yorumlarını karşılıksız bırakmıyorsa ve telefonu çaldığında panikle diğer odaya koşturuyorsa aldatma sebebidir

0|1
    0|0
  • Her ikiside olabilir.Aldatan erkek aldatılmayı hakeder

0|0
    0|0
  • ben hıç aldatmadım karşımdakıne değil kendıme yakıştıramadım çok aldatıldım kahroldum ama aldatmadım aldatmamda kendıme böyle bırşey asla yapamam..

0|0
    0|0
  • sewdiğine gerçekten aşık olan kişi asla aldatmaz çünkü gözünde sadece sediği wardır ilgisizde olsa sewmesede..

0|0
    0|0
    • Aldatanlar Niye Aldatıyor Ya ?

• aldatmamak için aşık olmak mı lazım mış. Nerden uyduruyorsun? Aşık olmasa da bir kişi yinde aldatmaması gerekir. Aşk zaten sakat bişi, ona bel bağlanmaz ki.

• istediğin kadar kafan uyuşsun sewemeyince sewemiyo insan ama bazılarıda düşünce we fikirleri uyuşunca gerçekten aşık oluyolar böle bi genelleme yapamayız ama sewiyosa ondan başkasını hayal edemezki...

• kendi yapar sen yapamazsın hesabını uygularda çok kısıtlarsa ve ilgisiz olursa aldatırlar .

0|0
    0|0
    • Çoğu Erkek Bunu Söyler Zaten Erkek Aldatır Kadın Aldatamaz

• Aldatan taraf hiç olmadığım için gerçekten nedeninin ne olduğunu bilemem ama örnek verebilirm. Sevgilim biaralar çok ilgisiz ve güvensizdi o kadar dürüst olmama rağmen ve çokta kısıtlardı kızlarla dışarı çıkma konusunda bile. O zmnlarda bna ilgi göztern seven biri vardı. Sevgilimi sevmesem anında ayrılıp o kişiye gidebilrdim ama yapmadım bana yapılmasını istemediğim davranışları başkalarına asla sergilemem. Dediğin gbi kişilikte olabilir.

• Yani Mantıklı Bir Cevap Teşekkürler İlğiniz İçin...

• İlgisizlik

0|0
    0|0
  • İlgisizlik, tatmin edememe gibi durumlar yüzünden aldatırdım her halde ama ben böyle durumlarda aldatmadan veda ediyorum.

0|0
    1|0
  • ilgisizlikten olabilirdi belki aşık değilsem hayatımda olmazdı

0|0
    0|0
  • genelde ilgisizlikten

0|0
    0|0
  • hiç aldatmadım.ama aldatanlar tanıyorum''ilgisizlik'' baş nedenmiş...

0|0
    0|0
  • Aldatmanin cinsiyetle alakasi yoktur

0|0
    0|0
  • Aldatmak için hiç bir nedeni geçerli bulmuyorum.Aldatmak yerine ayrıl git istediğini yap

0|0
    0|0
  • ilgiszlktten

0|0
    0|0
  • aldatmadığım için, bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • İnş Aldatmazsın da Benim Amacım Aldatanları Bulmak Değil Sadece Neden Aldatırlar Onu Ögrenmek Örnek Vererek :)

• hiç bir şartta aldatmam diyor, zaten

• hm bilmiyorum malesef. aynen ne olursa olsun aldatmam.

• 5 yıldır biriyle beraberım inanın hıç aldatmadım o benı 2 kez aldatdı affettım pişman olmadım ama şimdi aldatmayı düşünüyorum ilgısızlık yuzunden ve intıkam..

0|0
    0|0
  • tatmin olmak için ilgi göremediği için daha yakışıklısı karşısına çıktığı için ben aldatmadım ama ilgi göremeyince yapabilirim neden olmasın

0|0
    0|0
    • ilgi önemli bir Şeymiş Anlaşıldı :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır.hatta sevişmeye de.

Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; Sevgiyi bile

0|0
    0|0
  • aldatmam dıyen kız yoktur varsada çok nadır

0|0
    0|0
Yükleniyor...