Spordan sonra kızarıklık normal midir?

Selam, ben daha yeni cardio'ya başladım. Cardio yaparken baya yoruluyorum nefesim kısılıyor ama yinede dayanıyorum. Bitiştede kıpkırmızı olmuş şekilde çıkıyıyorum bayada yanıyorum. Normal midir bu?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Evet normaldir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizde de öyle ama nefesini daha kontrollü kullan çok aşırı da yorma kendini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• işte o kan dolaşımı oldugunun belirtisi yane kalp atışların arttığı için aşırı kan pompalanıyo o yuzden

0|0
    0|0
  • yeni başladıysan normal de kıpkırmızı falan diyorsun ya çok hızlı yapıyorsun ya da kalp de sıkıntı var

0|0
    0|0
  • kızlarda spor yaparken kulanılan sütyenler farlı bilesin ben uyarımı yapayın pişman olacak sonuçlar yaşama zayıflık uğruna hayatını karartma kadınlar için yapılmış bu amaçlı sütyenler var

0|0
    0|0
    • sütyen ne alaka yav :D
      zayıflamak değil amaç

• ne olduğunu bilmediğim için araştırdım zayıflama amaçlı spor koşu yazıyordu bir başka yerdede sürekli spor yapan kadınlarda meme hastalıklar başlıyormuş geri dönüşü olmayan memeler bazı durumlarda alınıyormuş kadın sporcular bu amaçla üretilen sütyen kullanyorlar bu bilgiyi paylaştım okadar sen kendin bilirsin ben bilgiyi paylaşmış bulundun

• alışırsın şu an kanı nereye bascağını şaşırıyo vucudun. biraz kilo var mı

0|0
    0|0
  • Ben spora başladığım zaman donuma kadar terliyordum içtiğim 1litre suyun çoğu çıkıyodu

0|0
    0|0
  • Tabi ki adrenalin kan basıncının yükselmesi sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • nefes kontrolünü düzgün yapmıyorsun heralde

0|0
    0|0
  • Normal birşey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...