sayın pahı biçilemez ks üyeleri, yeni yıldan olan en önemli ve tek beklentiniz nedir? Diye sorsam...

En öemli ve tek beklentinizi soruyorum. Sıralamayın öyle bakkalın veresiye defteri gibi. Bakın yukarıdakine havale edeceğim bilesiniz.. :-)))

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• aşk

seks

ihanet

hiddet

şiddet

nefret

entrika

şike

öfke

hırs !1!1

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Taşlari yerine oturtacagim bir yil olacak bu yil. Bu sene benim icin diger senelerden bir hayli farkli olacak yani. Okul da bitti cok sukur 6 sene de, herseyi rayina oturtayim bir artik yani:))

1|1
    0|1
  • Huzur zenginlk budur

0|1
    0|1
  • günaydın Ausname. tek beklenti demişsin, herkes'e sağlık diliyorum. seçenek yok madem, birileri benim için aşk dilesin bari :(

1|1
    0|1
    • Merak etme..! Sağlığı sen dile gerisi gönlünce benden gelsin... :-)

• Eskisinin ne hayrını gördük ki yenisi güzel olsun

0|2
    0|1
    • Neden öyle diyon yahu...bu kadar da umutsuz ev kadınlarının etkisinde olmayın yahu...Hayat güzel, sabah kuşlar cikcikliyo, papatyalar açabiliyo, yapraklar dökülüyo, bakkal osmanın ineki halen Muuuuluyoo iken...bunlardan bi anlam çıkarmak lazım...

• uç uç böceğim annem sana pabuç alacakk!

Kelebek kelebek minik kelebekkk

• Hep beni sevsin , hep beni özlesin , sadece benim olsun , hemide forever ...

1|0
    0|1
    • Emin pl öyledir zaten.. Yoksa oyuğ deliyorlar bala

• Güzel Parçaymış..Teşekkürlerrrrrrr...!

• 2013 bana bol şans getirsin...

0|1
    0|1
  • sağlık ,mutluluk,huzur ve MANİSAYA gtmek 2013 senden bunları istiyorum :)

0|1
    0|1
    • Ama olmassss ki...bir dene isteyiverecektin ki...:-))

Umarım her şey gönlünce olur...

• 2012 mezunuyum hayırlı ve kalıcı bir iş istiyorum 2013'ten :)

0|1
    0|1
    • Yawaşşşşşş...sen hele önce 1-2 işde çalışıp bi deneyim kazan da..sonra kalıcılığı düşün...yok öyle hemen ilk işe demir atıp közlenmek...

• yahu sende tek bi dilek dileyin demişsin ben uydum fazlasını istemedim onu da çok gördün ey soran :))

• dinamik ..

1|1
    0|1
    • Nasıl yani...? Az açarmısın...bak yukardaki yanlış anlayıp da "" Dinamit " filan gönderir sonra..nemelazım... :-)

• o anladıı :)

• Huzur ve gönlüme göre bir yıl olsun istiyorum..

0|1
    0|1
  • İslerimi yoluna koyup Turkiye'ye goc etmek ve orada da herseyin bian evvel yerli yerine oturmasi.

0|2
    0|1
    • Umarım öyle olur...Elçiye zeval olmazmış ben iletirim de..Bir yılda yerşeyin yoluna girmesii..zor gibi görünüyor...Bence sen bu yıl önce Yolları tespit ( alt yapıyı hazırla)et..önümüzdeki yıl da..Üst yapıya geçiverirsin..hı..olma mı..? :-)

• Umarim @Aus.

Sen yazmamissin ama dilerim gonlunden gecenler seni bulur.

• ben sınır kapılarına söyleyeceğim gelirse almayın bunu diyeceğim şdlfkşsdkfşsdkfşf

• Var, ama bana kalsın.

0|1
    0|1
  • Hayırlı bir yıl diliyorum aşk, iş vs herşey için.

0|1
    0|1
    • Umarım her şey gönlünce arzuladığın gibi olur. Birazdan iletiyorum isteklerini.. :-)

• Çok teşekkür ederim seninde dileklerin gerçekleşir inşallah;)

• Hiç bir beklentim yok. yine aynı yaşantı.

0|1
    0|1
    • Demek ki beklenti yaratacak ve o beklentiye kavuşabilmek için çaba göstereceksin ki, yaşantında değişiklik olsun..

• Değişiklik istemiyorum ben isteyince hep elime yüzüme bulaştırıyorum.

• Üniversiteyi kazanmak inşallah bu yıl yaa,1 sene kaybı ne kadar kötü :(((((((((((

0|1
    0|1
    • Olurrr..olur..yeterki tercihlerinde azcık mütevazi ol...Neticede çalışınca her bölümden oldukça başarılı ve keyifli olursun...

• butun ezberleri bozacagim

0|1
    0|1
    • Neleri meselaaaaaa

• Şimdi bunu sana nasıl anlatsam sabahın köründe daha Kargalar şeylerini şey etmemişken..bilemedim ki..ama çok farklı şeyler bilesin...

• şimdi bunu sakın toplumun içindeki bir kalıba oturmus seyler duzenıyle curutmeye kalkma yok markette ihtiyacin var yok gazteciye falan demek istdegim o degil manevi anlamda saglam olmak kendi kendine yetebilmek

Erkekler Ne Diyor 12

• aşk aus :D

diğer herşey mevcut rayında gibi

2|1
    0|0
    • Allah versin ehe.

• canlı yayınım: link

• ahahah puçç :D

• Kolum bacağım sağlam kalsın kâfi gerisini ben hallederim.

2|1
    0|0
  • Hiçbir şey beklemiyorum, şu videoyu izlemek bana yetiyor. Her yılbaşı aynı klişeler

link

0|1
    0|0
  • Umarım artık yeni yıl bana bir sevgili getirir

1|1
    0|0
    • Getirecekmiş de, bu yılki gibi olmamalıymışsın... kaç tanesin farkına bile bakmamışsın yahu...Sevene saygı duymak lazım dimi ama...kih..kih..kih..

• HAklısın

• only cash

0|1
    0|0
    • Oluy...0cağın ikinci haftası Süper loto oynamalıymışsın... kih..kih..kih..

• yeni yıldan değilde kendimden beklentim var

0|1
    0|0
    • E öyle zaten..Bizim kast ettiğimizde bir yıllık süreçteki beklentilerden ibaret.

• geçen seneye göre daha az kötü geçsin yeter

0|1
    0|0
  • 2013 benım yılım olsun :D kariyer para belkiii aşk

0|1
    0|0
    • Yahu senin olamaz bir kere, paylaşmasını bileceksin..Hem tek bir şey söyle bak..olmuyor böyleee... Du bakim...Ben senin içim Aşk olanı iletiyorum bilesin...diğerklerini artık kendin asılacaksın.. :-))

• eyw. o zaman saol :)

• huzur sağlık mutluluk ve hayatımı değiştirecek sevgili..

0|1
    0|0
    • Bak birini seçmelisin... Ben Sevgili olanını ileteceğim yukarıya, zaten onun sayesinde Huzuru da bulacaksın, sağlığına da o senden daha çok dikkat eder..:-)

• tamam işte siz ablamla 2niz çöpçatanlık yaparsınız :)

• :-)) Bak çimdi heeee...kih..kih..kih..

• huzur..mutluluk

0|0
    0|0
  • aşık olmak

0|1
    0|0
  • tren bekliyorum, geçmez ama belki geçer umuduyla

0|1
    0|0
    • Sanırım neticesinden emin olmadan bir davranış şekli sergilediğindendirki aklıma " Sığırın Trene bakması " olayını getirdin... Bari rayların yakınında durda geçişini kaçırmayasın, ama sanırım senin treni beklediğin yerde ray vs. yok..kih..kih..kih..

• hayatında hiç trene baktın mı onun heyecanını yaşadın mı, burda nutuk atması basit

• Okula Trenle giderdim..2 yılda az kalsın Trenle Peron arasına düşüyordum...ondan bu yanadır... Raylı gillerle işim olmaz...Hem zaten artık Kara tren de yok..Hızlı Wıınnnnn trenden de bi heyecean olmuyo.

Ayrıca Ben Nutuk atmıyorum, sadece ADAM ETMEYE ÇALIŞIYORUM..kih..kih..kih..

Yükleniyor...