Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye'de ki bütün insanların izlediğini sanırlar?

neden 70 milyon insan izledi deriz biri bana açıklasın lütfen:)))?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• flas tv de yalçın abimizin konukları genelde tartışma esnasında bunu söyluyorlar.bende buradan allah belanızı versin diyip selamlıyorum :))

0|0
    1|0
    • hahahah o prgram komedı yaa sırf yarılmak ıcın ızlıyrm:)))

• valla yaa hayat onlra guzell haha cok ıcten oldu hacı:)) oraya seyrcı gıdenlere para verıyrlrmıs bız bır ara gtcektık arkılerle makarasına:))

• hadi yaaaa:O gerçi flash tv ne kadar verebilir?denenebilir aslında gitmek yalçın abiye bende gitmek istiyorum aradan fırlayıp kufur edesim geliyor sonra youtube de izlenme rekorları kırarım :P ha bide haberleri var o spiker yokmu adı batsın gökhan o tam bir mal zaten:)) bu arada flash tv ye ne kadar dolmuşuz ya:))

Erkekler Ne Diyor 10

• Eskiden bir tek TRT vardı. Eee TV tek kanallı olunca herkes onu izlerdi. TV ye çıkmak büyük meseleydi. Öyle yüzlerce TV yoktu bugünkü gibi. 5 dakikalığına TV ye çıksan yarın herkes seni tanırdı... Yani nüfusun %100 u olmasa da yine çok büyük bir çoğunluk o an o programı izliyor olurdu. O yüzden eskiden kalma bir alışkanlıktırtır.

Ya şimdi? Ben bile TV ye çıktım, sen hesap et oradan...

0|0
    0|0
  • begüşşş şu an yetmişmilyon bizi okuyor, o yüzden seninle polemiğe girmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • hayal gucu guclu insanlar o sekilde hayal ediyorlar egolarini tatmin edip mutlu oluyorlar

1|0
    0|0
  • Türkiye' de olunca pek bi' havalı duruyor da, konu Çin olunca bu cümle programın kalitesizliğini vurgular. :)

0|0
    0|0
  • haklısın hep öyle sanıyorlar ve dillerindede '''70 milyonun önünde '''diye cümleler sarfediyorlar...

bence genellikle cahil insan tavrı olarak görüyorum...

0|0
    0|0
  • Ciddi,kaliteli yayın yapan hiçbir kanalda böyle kişilere rastlamadım...Yayıncılık özen işi olmalı..

yıllanmış tv cümlesi..fikrime gelince;

duygusal masturbasyon...

0|0
    0|0
  • sadece gülüyorum

0|0
    0|0
  • kalıp gibi bişi:)

0|0
    0|0
  • 69.999.999 kişi izliyo normalde . . .

0|0
    0|0
  • Kamera karşısında kendilerini birşey zannetmelerinden kaynaklanan durum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• medya okudugumdan bılıyorum kalıtesız yayıncılıkta yapılıyor bu cunku medyanın temel ılkelerınden bırı yayının trajını sunucular sozle soyleyemezler ama tabı maymun evlılık programları harıç onların amacı zaten soytarılık oldugundan gulduruyo garıplerım bızlerı

0|0
    0|0
  • link sadece gülüyorum

0|0
    0|0
  • İzleyenin sadece sen olmadığını ispat etmeye çabası, "vay be, tek değilmişim" kaygısını uzaklaştırmak

0|0
    0|0
  • dikkatli yazın arkadaşlar burayı 70 milyon okuyo

0|0
    0|0
    • kız sen mi açtın bu başlığı bız senle kavgalıydık demı:D

• Türkiye çoğalmıyor mu hem..neden 70 milyon :P

0|0
    0|0
  • genis kitlelere hitap ettiklerini saniyorlar ama dar kitleler ile bulusuyorlar

0|0
    0|0
  • hakkaten ya:) her zaman deniyo. zaten bütün insanlar işini gücünü bırakmış oturmuş onları izliyo:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...