Hayatınızda yaptığınızve pişman olduğunuz en büyük hata nedir?

Hayatınızda yaptığınız en büyük hata nedir? yaptığınız ve sonra çok pişman oldugunuz şeyler nelerdir?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• üniversiteyi karabükte kazanmak sanırım :)

0|0
    0|0
    • hadi be kardeşim orası neresi zonguldak karabük mü? :D

• çocukluğum orada geçti babamın tayini sebebiyle. bi kız sıradan bi etek giyse yoldaki herkes bakar , akşam 8 de her yer kapanır, aşırı derecede pistir havası.. Allah kolaylık versin ne diyeyim :D

• teşekkür derim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Camiilerde bir rahmetli icin cüz dagitiyolardi herkeze o cüzler okunduktn sonra camiide duasi yapilckti .. annem bana okudunmu die sordu bende zaman bulup okuyamamistm ee okumadm desemde olmuckti o gün dua yapilck diye bende hee okudum dedm salladm ama sonra vijdanim sizladi 1yil nerdeyse hep aklimdaydi pismanlik duyuyodm benim yüzmden cüzler tamamlanmadi diye o rahmetli geldi aklima bende ramazanda ona tüm hatim indirdm icim rahat simdi yoksa hep aklima geliodu ..

0|0
    0|0
    • hadi ya ölen ölmüş artık...

• Tmm ama bence asil ölülerin duaya ihtiyaclari var asil hayat orda basliyor.. bende vaktinde umursamadm ama detayli düsününce yaptigm yanlsdi iste

• Hayatımda halen daha yapmakta olduğum hata insanlara hayır diyememek ..

0|0
    0|0
    • kesinlikle buna katılıyorum bazen insanlar karşısındakini kırmak pahasına hayır demeyi bilmeli yoksa kendisi kırılıyor bir zaman sonra

• Kendim kırılsam önemli değil :) Allah hüzünlü kalplerde bulunur demiş Mevlana hazretleri .. Ama karşımdaki insanı kırmaktan çok aşırı derecede korkuyorum..

• Ailemi bir kaç sefer karşıma almak oldu maalesef

0|0
    0|0
  • Şu soruyu sormayın bana

0|0
    0|0
    • herkesin büyük bir pişmanlığı olduğu gibi senin de var demekki senin pişmanlığın ne?

• hayatım boyunca geçmiyeceğini düşünüyorum

• Bende öyle düşünüyorum

• o kadar cok varki nerden baslayacagimi bilemedim

0|0
    0|0
  • ayrıldığım erkek arkadaşıma bakireliğimi verdiğim için pişmanım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• belkide bir çok hata yada yanlışlık yapmışımdır ama gel gelelim hiç birinden aşırı derecede pişmanlık duymadım kontrol dışında olan yanlışlardan insan kendimi sorumlu tutmamalı düşünceler hal ve hareketleri yansıtır pişmanlıklarsa güçsüzlüğü bağımlılıgı muhtaçlığı bense hiç bi pişmanlığı hissetmedim

0|0
    0|0
  • kendime dahil çok güvenmemek. ama bir zorluğu aştıktan sonra tamamı ile güvenmek.

0|0
    0|0
  • Bir kiza cok guvendim.

0|0
    0|0
    • bu devirde ne bir kıza nede bir erkeğe aslında babana bile güvenmeyeceksin bu böyle malesef

• Tekrar deneyeyim :)

O kıza hissettiklerin senindi. Yani o kızın davranışlarıyla alakası yok.

Bu yüzden o hisler halen daha tertemiz ve onlar halen daha senin.

Halen daha o hisler güzeller bu yüzden pişmanlık duymamalısın.

(Umarım şimdi anlamışsındır :)) )

• Senin İngiltere'de Fen ogrencisi oldugunu dusunuyorum.

• askere zamanında gitmek çok geç yaşta gittim çok kötü oluyor bütün düzenin bozuluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...