Arda turan barcelona ya gitti ama bir süre oynayamayacakmış. Sebebi ne?

Bir yasal mı yoksa prasedür gereği mi nedir bir sebepten oynayamayacakmış ama antremanlara çıkıyormuş. Neden oynayamıyor?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim alsana net cevap. Barcelona neymarı 90 milyona alıp uefaya 50 olarak açıkladı. Bu yüzden kulube ulkesinden para cezası verildi.(vergi kaçırmadan dolayı) Uefa da transferde etik davranılmadığı gerekçesiyle yok sana transfer mmransfer dedi. Bsrcelona itiraz etti biliyorsun yeni kurala göre gelirini dara sokacak derecede harcama yaparsan sana transfer etme yasağı getiriyor. Barça benim param var ben transfer yapabilirim cezanın kalkmasını istiyorum sizin koysuğunuz kural böyle dedi. Uefa da bu yüzden soyle bir kriter getirdi transferde usulsuzluk olduğundan transfer yapılsa da yapılmasa da o oyuncu belirlenen sureye kadar takımda fesmi olarak oynayamaz. Bu yüzden Barcelona transferini yaptı ama oynatamıyor. Yani barçayla uefa arasında ki posta koyma savaşı :)

0|0
    0|0
    • En açıklayıcısı bu oldu. Teşekkürler dostum :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yasak var

0|2
    0|0
  • barcelonanın oyuncu yasağı var 3 ay daha oyuncu alamıcak alsa bile yeni oyuncuyu cezası bitene kadar oynatamıcak.. ondan yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Barcanin transfer yasağı var ocak ayına kadar

0|1
    0|0
  • sebebi Barcelonanın transfer yasagı var 6 ay :)

0|1
    0|0
    • Transfer etmiş işte adamlar. Ne demek oluyor o yasak. Bir tuhafmış yani

• Uefa koymuş
      sözleşmesi henüz uefa tarafından onaylanmadı sanırım:)

• Sorun ardada değil barcenonada. Transfer yasağı var. Bu yüzden arda bekliyor

0|1
    0|0
  • barxanin ttansfer yasagi var cunku

0|1
    0|0
  • Biraz izleyip takıma alışsın gezsin diye

0|1
    0|0
  • Barça'nın bı ara transfer pıyasasını barçaladıgı ıcın cezalı

0|1
    0|0
  • Önceden cenabet takımın kaptanıydı sanırım o yüzden

0|1
    0|0
  • arda turanın yaptığı bu olaydan sonra hala o adamm için bir soru sorman gerçekten ilginç

0|1
    0|0
  • Bunu niye gizli sordun ezik gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...