Yapmaktan en çok zevk aldığınız alışkanlığınız nedir?

mesela ben şu an yaptığım gibi elimde kahvem önümde leptabım ve sigara mutluluk bu bence..:)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Sigara sağlığa zararlı .. Ondan kurtul o zaman güzel bir alışkanlık olmuş oluur :)

Ben en çok güneşin doğuşunu seyretmeyi seviyorum kuşların eşliğiyle birlikte...

Güzel demlenmiş çayımı da yudumluyor olacağım deymeyin keyfime :))

0|1
    0|0
    • şu an şunları anlattın ya aklımdan geçen ilk şey bi de sigara yakıcan havada süper olur sabah o sessizliği dinliyicen :)

• Birde sıcak simit...Deniz kenarında olacaksın...Martılar ve denizin dalga sesleri birbirine karışmış...Kulakların ikisini de ayırt etmeye calışırken simidinden 1 lokma koparıp martılar ve balıklarla paylaşmanın vermiş olduğu o maneviyat vs.vs. kitap yazabilirim bu konu üzerine :)

• ay eveet evet ...

Kızlar Ne Diyor 4

• Anne babayi evden göndermek bos evin tadini cikarmak .. böle uzancaksn koltuga tv karsisna gecip film izliyeceksn yaninada cerez biseyler aldnmi kahvenide yaptnmi ohh :D come keyfm come :D

1|1
    0|0
  • sex tabikiiii diyerleri ölesine zevk aliyrom

0|1
    0|0
  • Film izlemek bana göre bir alışkanlık:-)

0|1
    0|0
  • dizi izlemekten :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zararlı oldugunu bildiğim halde sigara içmek :)

0|1
    0|0
  • sex... doruk noktası yüksek ..o anı hissedebiliyoum..ama diğerlerinde böyle hop hüp etmıyorum..:)

0|1
    0|0
  • saatlerce duş almak :)

0|0
    0|0
  • soruyu not ettim dönücem ben sana :)

0|0
    0|0
  • film izlemek istiyorum adam gibi film bulamıyorum bir sürü film çıkıyor hepsi tırt adam gibi film yapın izleyelim isyeaaan

0|0
    0|0
    • hobbıt iyi diyolar

• jack reacher iyi gibi oda daha nette yok ama nete düştüğünde izle aksiyon seviyorsan

• jack reacher pek güzele benzemiyor terminatör 5 ve the bourne serisinin 4 ü çıksa iyi giderdi

Yükleniyor...