Beni sevse böyle yapar mıydı sizce?

benim bi erkek arkadsım vardı.. çok umursamamz takmaz...hatta hiç naormal bi ilişkimiz bile olmadı ya ayrıl bars ayrıl barış..beni hep saklıyodu birilerinden hiç tam anlamıyla srvgiki olamdık bna bni sevdğini söylüyodu ama ne kadarı doğru bilinemz..bi gün face yüzünden kavga ettik..bi kız arkadsı vardı sürekli bişeylerini beğenp duroydu bunu erkek arkadaşıma söylememle kavga etmemiz bir oldu..ayrıldık beni facede sildi..hatta biliyomusunz bana hiç face şifresini vermedi ilşki durumuzda da bi gelişme olmadı.. sonra bi gün gece bni aradı konuştuk tekrar birlikteydik..ama hala facede ekli değilz birbirimzde.. ya bi insan neden face konusunda böyle olurki?sonra bugün o yakın olduğu kız arkadsını fake bi hesaptan ekledim erkek olarak.. kız o kadar salaktıkii herşeyi dökülüverdi tanımadığı birine..daha sonra o kizn sevgilime olan duygularını öğrendim..çıldıryodum az daha..kız hala seeviyo bide ama dost ayağına yatıyo..ben bunları öğrenince sevgilime bitti diya mesaj attımm..hem bu sebepten hemde artık değersz olduğumu düşündgm içn...aradı beni tabiki konuştuk o fake hesabı verdim ve mesajları oku dedim tamm dedi okudu tekrar aradı HAKLIYMIŞ GİBİ ÜSTE ÇIKTI bide..o heap nerden çıktı faln diye sordu..sonra sen açtın dimi çok çakalsın dedi bna saydrdi..ne varmışkı o mesajlarda onun ne suçu varmış.. falan bi dünya şey..bana ne dei bilyomusunuz hani bana bitti demstin ya aynen tamamn bitti bundan sonra beni arayıp sorma mesaj falanda atma dedi ..eğer gelirsen bna senin kitabını s*keyim dedi yüzüme bide..söyledi telefonu kapattı çok şoka uğradım..beni sevse böyle yaparmıydı sizce yada bi gün pişman olup bna geri döner mi?yada kardeşim dedği kızla bi gün sevgili olblir mi yardımlarınız bekliyorum... böyle bi durumda ben napmalım?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak hiç bir şey yok onu kendi haline bırak bide sakın geri dönmesini bekleme bırak allahından bulsun unutmak zorda olsa unutmayı dene evet biliyorum çok sevmişsin ama yanlış birini sevmişsin o seni hakketmiyor kapıları sonsuza kadar kapat ona o bunu hakketti ve üzülmemeyi dene

0|0
    0|0
    • sence gerii dönme ihtimali var mı bu kadar seyden sonra

• geri dönme ihtimali olsa bile artık seni istemedikden sonra neye yarar hem ayıca dünya onsuz da döner sen geri dönmesini bekleme

• hmm tamam

Erkekler Ne Diyor 5

• yol ver gitsin derim kendini alçaltma. seviyorsun sevildiğini biliyor koz olarak kullanmasına izin verme

0|0
    0|0
  • kızım alan razı veren razı çocuk zaten seni o kıza yakın olmak için hani boş değilim ama seni de değerlendirebilirm gibi kullanmış şimdide atmış sen bunca ay bunu farkedememişin şimdi çekil köşene ve yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • o kızla arasında bısey olmusmudr

• Sen bakma erkeklere güzelim. Onlar böyle işte sen bana anlatabilirsin daha ne varsa

• anlatmıyoorum

• bir kere seni gerçekten seviyor olsaydı bu olaylar yaşanmazdı 2.si sakın bir daha barışmak istersen geri dönme çoluk çocuk işi değil bunlar 3 erkeğe kız arkadaşlarından knk kızada erkek arkadaşlarından knk olmaz sonra boku çıkıyo bazı şeylerin...

0|0
    0|0
    • bunu bnde ona sureklı dıyodum işte sonuç :)

• face'ini sil kendine kokulu mumlar ve okuyacak kitaplar al kendini biraz aydınlat ve hayatının aşkını aramayı bırak o en ummadığın anda karşına çıkacaktır zaten

0|0
    0|0
  • Kesin aldatiliyosunnn.

0|0
    0|0
    • nerden cıkardın?

• sıldınmı sen bnı

• off hanı yoksun

Kızlar Ne Diyor 8

• oda kiza bos degilmis demekki yoksa sen hakliydin özür dilerim der yaninda olurdu şu an üzgünüm seni sevmiyor

0|0
    0|0
    • ya kız ole guzel değil kı sumsugun teki

• Benim başımda da bir umursamaz var ama çıkmıyoruz.gerçekten de bazen şu aşkın içinde mantık olmalı diyorum.hani sevsen de o kalbine bu kadar hükmetmemeli ama çare yok.en iyisi onu umursama görmezden gel böylelikle ne kaybettiğini anlar.unutma sende aradığını bulamamış olabilir ama sende bulduğunu kimsede bulamayacak!

0|0
    0|0
  • Face geldi mertlik bozuldu diyorum da inanmıyorsunuz :)

bence sen boşver,takma bu çocuğu daha fazla

0|0
    0|0
    • demesi kolay ama seviyorum işte sevmesem sizce yaptılarına katlanabılrmıydım

• sevindim :)

• :)

• Nefret ettim erkek arkadaşından.Bunu üzülerek diyorum ama o kıza senden daha çok değer verdiği kesin.Seven adam sevdiğini tercih ederdi :((

0|0
    0|0
  • sen hayatından sıl at ... nedir bu face de ekle kaldır yazsmlar ... bende hıc anlamamısımdır bır erkek hayatında bırı varken nasıl bır baskasıyla hayatındakı ınsanı gormezden gelerek yok sayarak baska bırıyle hıc huzursuz olmadan konusabılır ya ...

osrsan erkegın dopğasında var hay öyle doğanın ...

0|0
    0|0
  • donmesini istiyosan neden bitirdin bence bu isten hayır gelmez soyledigi kufur cok agır ve fake hesap acıp o kızı denedigini de soylememeliydin sana olan guvenini zedeledin.

0|0
    0|0
    • sonucta artık olabılcek bı ılskı değil bıtrdım ama kesinn..sadece bı gun pısman olp gelsın istiyorum o zamnda ben ıstemıyım bunu cok ıstıyorum

• gelicek zaten. ama onu umursamazsan. pesinde kosma ne hali varsa gorsun de bak tıpıs tıpıs gelicek. bi anlık sinirle soylicegini soylemis ama %90 donucek . dondugunde de sen ona s*ktir git dersin ;)

• tamam :)

• İkinizde birbirinizden safsınız.

Sana ne yapılsa müstahak...

0|0
    0|0
  • hayat bu belli olmaz. o seni pek seviyormuş gibi görünmüyor kızla çıkar belki kızın dökülmesine yardımcı olmuşsun eskı erkek arkadasınında kıza ilgisi varsa herşeyi kolaylastırdın. geri döner bence. kendileri bırakınca genelde dönüyorlar ama kabul etmek gibi bir düşüncesizlik yapma.

0|0
    0|0
    • aralarında bısey olablır mı sence?

• saf dediğin kızla olsa ne olmasa ne. başka güzel akıllı bir kızla olacağına onla olması daha iyi değil mi sen öndesin yani

• kesinlikle :) tencere kapak olrlar anca zaten :)

Yükleniyor...