Eski kız arkadaşınızın sevgilisinin ailesi niye sorar ki?

Eski sevgiliniz sizi sorabilir(merak etmiştir belki) onun sevgilisi de sorabilir ama erkek arkadaşının ailesi niye sorar ki beni?

Güncellemeler:
Öğrendim ki ailesi falan sormamış arkadaşımın msn'inden eski sevgilim yazmış bunları bayağı da konuştuk ilginç istisnai kızlardan biri ben anlam veremedim yaptıklarına:)
O çocukla olmadı iyi biri olmaz da demiş.Sevgilisi için de çirkin ama seviyorum evlencem vs.:)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ya bazı aileler tutucu olabiliyor belki gelip senlede konuşabilirler kızla aranızda ne geçti falan filan yani çok saçma bi durum

0|1
    0|0
    • Pek tutucu olduklarını sanmıyorum ama benden başka sevgilisi de olmuş onları da sorsunlar:D

• :D cidden öyle örnekleri çevremde çok gördüm özel hayat kalmadı bu devirde

• :D en iyisi be kapıları kilitleyeyim pencereleri sıkılaştırayım:D

Kızlar Ne Diyor 3

• merak işte yada kıza bırsey yapyıysan bu yuzdende olablılır

0|1
    0|0
    • :D Kıza napabilirim ya kaçırdım günlerce işkence vs.:D

• blkı yaptın aılesı bunu bılmıyokı blkı gunahına gırdıgını dusunuyolr buda bı bakıs acısı tabı:)

• peki teşekkürler:)

• eski sevgilinin seni sormasında dahi anormallik var-madem unutamayacaksınız ne diye ayrılıyorsunuz

0|1
    0|0
    • Unutmak ile bir sorun olacağını sanmıyorum yüzümü bile görmek istemiyordu çok garip geldi herkesin bu kadar sadece beni merak etmesi:)

• Abartmıslar olayı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arada aganigi oldumu diye soracaklardır belki de :)

0|1
    0|0
    • :D kıza sorsunlar ya da doktora götürsünler öyle bir şüpheleri varsa:D

• Mercimeği fırına verme durumları oldu mu diye merak etmişlerdir hani fırında yanmasın diye

Yükleniyor...