Utaniyorum sizce normalmi sacmaliyormuyum?

spor salonuna kaydolmak istiyorum ama bu kiloyla cok utaniyorum 1,53 boy ve 78 kilo ne yaptiysam kilo veremedim lutfen bana bir akil verin. sadece tek ogun yiyorum ve bundan kilo veremedigimi soyluyorlar bide sıkılasmam gerekiyo

Güncellemeler:
Ne kadar surede etkisi olur sporun artik kendime guvenimde kalmadi yuz guzelligi tek basina birsey ifade etmiyor. Birde benim bir cocugum var kilolari bu yuzden aldim

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tek öğünde ne kadar götürüyorsun o önemli evet kilolusun.. Şöyle yap para verip bir diyetisyene gitme internet üzerinden yapına uygun doğal bir diyet ayarla, sakın ZAYIFLAMA İLAÇLARI kullanma ve itimat etme.. Spor salonuna muhakkak git kim ne düşünürse düşünsün spor yapmak için git spora. Zayıflamayı sağlıklı beslenerek yap ok.. Hade başarılar sana...

0|0
    0|0
    • İstahli biri degilim yedigimide sigara icebilmek icin yerim gastrit ve reflu var o yuzden yiyemiyorum diyetisyene gittim bana diyet listesi verdi dedim ki ben bunlari yemedigim halde boyleyim bise yesem ne olurum acaba

• Yemezsen zayıflayamazsın ki metebolizmanın çalışa bilmesi için bizim gözle göremediğimiz aminoasit gibi yapı taşları var onları vucudun alması lazım..

En İyi Kız Görüşü

• Kilo vermek için gidiyorsun oraya utanmaya lüzum yok
    #BlⓄℕⒹℯWoℳⓐℕ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Spor salonunda spordan destek alarak kilo vermek isteyen insanlar doludur zaten.. Neyden utanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • salonun kaslı abileri sana en fazla tavsiye verir ve yol gösterir dalga geçecek ne yaştayız nede durumda kanımca

şahsen ben yardımcı oluyorum insanlık sonuçta benim ülkedaşım

0|0
    0|0
  • sen salonda kas çalışan erkek vevya kadın hayalliyorsun
    ama herkez bir umutla bir gayretle geliyor oraya

0|0
    0|0
  • Merak etme herkes senin gibi salon içerisinde dolayısıyla saçma bir düşünce

0|0
    0|0
  • dediğin gibi yiyorsan kilo alman durur ama kilo vermek için iyi çalışmalısın. salonlara herkes vücut yapmak için gidiyor zaten. neden utanasın

0|0
    0|0
    • Evet tek ogun ve az yerim maksat sigara icmek ac olunca bulanti yapiyo. Kilo almiyorum ama veremiyorumda.

• dediğim gibi evde kilo vermen zor. evde yaptığın hareketlerle kilo veremezsin öyle olsaydı senden daha hareketli olan kızın kilo verirdi :=)

• Kizim zayif zaten :)

• şimdi tek öğünde bütün dünyayı yiyorsan veremezsinde her öğünü az az ye karbonhidratı kes ekmeği bırak azcıkta spor yap ne bileyim basketbol voleybol yürüyüş koşu gibi

0|0
    0|0
  • Kayıt olursan belki 3-5 ay utanırsın ki utanılcak bir şey yok kilo verirsin bu durumdan kurtulursun ama kayıt olmazdan kilolarınla mutluluklar.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Arkadasim spor salonu adi ustunde neden cekiniyorsun git kaydini yaptir hocanin programi ve talimatlarini uygula. Cekinme bu hayat sen oldugun icin var

0|0
    0|0
  • utanma utancak birşey yok aksine sen birşeyler başarmak için çaba gösteriyorsun

0|0
    0|0
  • 9 ayda 32 kg verdim, tek öğün ile kilo veremezsin imkansız, dayanamazsın çünkü, spor olarak evde P90X yap yeter de artar

0|0
    0|0
    • Evde kendi kendime gunde 50 defa mekik cekiyordum boyun fitigi oldum yanlis yapiyormusum bu yuzden spor salonu sart diye dusunuyorum

• Evde mekik ile olmaz zaten, mekik kilo da verdirmez ve hergün de yapılmamalı. P90X i bir araştırın lütfen

• P90X netten bakacagim mutlaka tesekkur ederim mekigi gobegi sıkılastirmak icin yapiyordum dogumda 90 kiloydum bu kiloya inince dogal olarak gevseme oldu ve sarkiklar kurtulmam gerekiyo depresyona girdim ilac kullandim bir donem

• Utanma takildikca verwmezsin takilma kilona veerirsin yavas yavas. Cok su ic salata ye ama ekmeksiz :)

0|0
    0|0
  • salondaki herkes kaslı fit değil bir sürü şişman insan var

0|0
    0|0
  • Kilo vermek icin iste

0|0
    0|0
  • kilolarindan utanma zaten salonda eritirsin :)

0|0
    0|0
  • Kilolarından er geç kurtulacaksın sıkılma.

0|0
    0|0
  • vermek için gidiyorsun zaten herkes öyle başladı

0|0
    0|0
  • Off çokmuş ya

0|0
    0|0
  • normal durum bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Utanman normal ama bu biraz da kaydoldugun salona bağlı, avm lerde olan çok büyük salonlar ya da aşırı bilinen salonlar yerine küçük salonlara git bence. Çok kalabalık yerde daha çok rahatsız olabilirsin, ama bu utangaçlığını yenmezsen de fazla kilolarından kurtulamazsın, benim gittiğim salon küçük bir yer emin ol öyle yerler daha iyi biz bir aile gibiyiz, kimse kimseyle dalga geçmez kiloları yüzünden aksine yardım ederler. Daha mütevazı bir yere kaydolabilirsin bence :)

0|0
    0|0
  • 300 kiloluk insanlar ideal kiloya ulaşabiliyor da, sen mi ulaşamayacaksın? (internette onlarca örneği var) sadece nefsine sahip şekerli ve hamurlu gıdalardan uzak dur ve o spor salonuna yazıl !!

1|0
    0|0
  • Sakın öyle düşünme ordaki insanlar birbirini yadırgamıyolar ben senden çok daha kiloluydum 170 boy 105 kilo 39 kilo verdim şimdi 66 hala devam ediyorum kimse takmadım umursamadım o zaman bakmıyolardı spor salonunda şimdi bakıyolar tek fark bu :) pozitif ol sen iyice kesiyosun umudunu bunu yapma. öğünlerin çok az doğru söylemişler çoğalt ama yemek olarak değil ara öğün gibi.

0|0
    0|0
  • çok saçma düşünüyosun zaten oraya spor yapıp kilo verilmek için gidilir. Eminim senin gibi olan insanlarda vardır yalnız hissetmezsin

0|0
    0|0
  • Ne utanacaksın sanki herkes mükemmel.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmek en iyisi ama gitmiyorsan evde yap spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...