Hiç spor yapmıyorum ama sporcuları kıskandıracak vücudum var nasıl oluyo?

Gününün çoğunu yatarak geçrien bazen bisiklete binen ama saatlerce binen ama haftada bir binen biriyim çok amalı oldu :D kalıplıyım ve gariptir bir şey yapmadan böle vücut yaptım 6 baklava var kol kası bacak kadar nasıl oluyo şaşırıyorum beslenmeye dikkatim sıfır

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah vergisi heralde :)

0|1
    0|0
    • Galiba iyi oluyo yaa bide spora başlıycam o zamann herhalde ultra gelişir

• çok kıl yok yaaa hani uzunlukları 2cm kadar ultra kaslı değilim ama kaslarım çok şekilli çizim gibi

• Anladım at ozelden hemde konusuruz

En İyi Erkek Görüşü

• ben spor yapmıyorum ve göbek var sen nasıl yaptım onu anlamadım ilginc

0|1
    0|0
    • hiç bilmiyorum yiyom içiyom kilo almıom kas yapıyom

• :D sende biraz fitness yap herkese böle denk gelmez ama herkes kas yapa bilir bence 2 ayda baya iyi kas yapılır

• sordugun soru burada cevabı kendi verdin.

Kızlar Ne Diyor 3

• yağdır o yağ :)

ay neyse genetiktir o genetiğinizde olabilir ailene sormak lazım

0|1
    0|0
  • o da ALLAH ın takdiri :D

0|1
    0|0
  • Fotograf at bakalım hariçten gazel okumayalım

0|0
    0|0
    • Çekinir atarım hariçten gazel okumak değil sporcu bir çok tanıdığım var hepsi öyle baka kalıo

• işin garibi oturduğum yerden oluyo bunlar belkide kas yapım gelişmeye diğerlerinden daha eğilimlidir

Erkekler Ne Diyor 3

• genetik

0|1
    0|0
    • zaten bütün aile böylede özellikle ben ii bir şey oturduğum yerde duruyorum ve sporcu görünüşü alıyorum :D

• kemik yapınla alakalı kardeş

0|1
    0|0
    • Aile olarak biz böyleyiz hepimiz çok kaslıyız sporcu akrabam var ona sordum genlerde kas var herhalde dedi kanat kasları filan var kol kasım şişirmiyince sıradan sıktığım an aşırı fazla sırt kas dolu omuz desen hiç bir sporcuda yok ama oda sıkınca ortaya çıkıyo sıkmayınca normal

• Genetikten dolayı olabiliyor.
    Fotoğraf koyda görelim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...