Rahat mısın kız arkadaşının yanında?

kız arkadaşınızla olduğunuz ortamda geyirmek, büyük tuvaletinizi yapmak, öşürmak, burun karıştırmak gibi şeyleri yapabiliyormusunuz?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• yapıoz tabi hatta biz hatunla osuruk yarışına giriyoruz arada bir balgam çıkartma yarışı dahi yapıoruz balgam sökücü kullandığım halde hatun bnden fazla çıkartıyor :/ geyirerek isimlerimizi söylemeye çalışıyoruz sonra benim sümüüm seninkini döver falan filan... öyle işte..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• öff surda yapmam diyen adamlar varya hepsi hıkaye :D:D kimse kusura bakmasın ama adamına gore muamele yapğılcak kız var yapılmıcak kız var :S ben kiminin yanında osururumda sıcarımda :S insanız sonucta he kimi kız vardır cok kalitelidir yapılmaz ama sanki herkez sıcmıyo osurmuyomus gibi davranmasın insan oldugunuzu untumayn :D

0|1
    0|1
  • Geğiririm burnumuda silerim ama ötekileri yapmam . Sevdiğim kızda öyledir . Geğirir burnunu siler ne bilyim yere tükürürüz gerektiğinde vs. Vede Saygı bittiğinde Sevgide bitmiştir öyle ilişki yürümez diyenlere inat 5 Yıldır Mutluluk içerisinde devam ediyoruz !

0|0
    1|0
  • sadece işerim banyodan lavabodan ve aynanın karşısından kırk saat çıkamadıkları için o da mecbur oluyor :)

1|0
    0|0
  • Sen onları sayınca bile tiksindim lan :(

3|1
    0|0
  • onlar kız arkadaşının değil kimsenin yanında yapılmaz

1|0
    0|0
  • Onları yapabiliyorsam o ilişki bitmiştir .

Saygı yoksa sevgide yok

1|1
    0|0
  • sıradan şeyler :/

0|0
    0|0
  • vay anasını rahatlık bunlarla mı ölçülüyor bunlardan hangisini hangi ortamda kim yapsa bir ohaa çekerim kim olduğu farketmez.

0|0
    0|0
  • yuhhh :D olurmu ya öyle şey delirmeyin millet.

1|0
    0|0
  • Çok sıkışmışsa olabılır hem link

0|0
    0|0
  • ben yapmam , kız arkadaşım hatta karım bile yapmasın mümkünse hiç hoş değil !

1|1
    0|1
  • tuvalet dısında nıçımıza tıpa takarak dolaşamayız..burun mu sevgilimizden çok ilgilndiğimiz vucut yapımızdan biri..:)..varmı aşktan ötesi:)

0|0
    0|0
  • bu nekadar iğrenç bir soru püüüfffffff , inanamıyorum ya merak ettim acıba böyle karaktersizler varmı acaba...

0|0
    0|0
  • evet cok rahatım kasılmam icin bir sebep yok fakat geyirmek osurmak kaka yapmak dogru diil bence yani siz bynlar erkek arkadaslarınızın yanında böle sacma sapan seyleri yapabiliyorsanız bravo size :D sanırım sende biraz fetish lik var :DD

0|0
    0|0
  • Nasil bi rahatlik anlayisin var senin :)

1|0
    0|0
  • bokunu çıkardınız iyice! herşeyde ortak noktayı buldunuz çözdünüz,bi sıçması kalmıştı bereberce!

0|0
    0|0
  • ıyyyy iğrenç ötesi bişey...

0|0
    0|0
  • Şaka gibi , yapmamda yapılmasınıda istemem doğrusu.

0|0
    0|0
  • Oldu bide osuruğumuzla senfoni yapalım zırt zırt töbe est.

1|0
    0|0
  • çok rahatım onun yanında

0|0
    1|0
  • Ohooo ağzına bile sıçarımmm ;)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle rahatlık olmaz olsun

0|0
    0|0
  • Soğumaz mısın öyle birşey yapsa?Bunun rahatlığı olmaz.

0|0
    0|1
  • geyirmek osturmak anlarımda buyuk tuvaletını yapmakda neyın nesı kım yapıor sevgılısın yanında sıcan var mı aramızda?

0|0
    0|0
    • çamur diye bir kitap var ne fantaziler yapıorlardı yaa :/ yazarda hasta ruhlu biri sanırım ki kadın adamı yatağa bağlıyor üzerine sıçıyor falan kötü çocuk diyor vuruyor kırbacı köleeee isaura misali.. gerçi bir kaç sayfalık bir fantaziydi ama bi müddet sexten soğutmaya yetti... üstüne sıçmakta neyin nesi :/ yine aklıma geldi sanırım kusucam.. :O

• Bi insanla beraber tuvalet yapmak ne demek ya ? Bunu nasıl yapacaksın ki zaten? Diğerleri neyse de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...