Paranın satın aldığı aşk!

videoyu ızledıgınızde goreceksınız Parayla Alınan Tek Şey Zevk'tir.AŞK Bu Kadar Ucuz Değil ...

link

peki sizce?

Güncellemeler:
ınsan dısını begenmedıgı bır paketın ıcınde ne var dıye merak etmez acıp bakmaz ancak ıyı suslenmıs bır paketın ıcınde ne var dıye merak eder ve mutlaka acar :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• su dönemde artık herşey para demek paran varsa herşeyyapabilir Aşkta satın alabilirsin eskidendi karşılıksız sevmek ( videonu izleyemedim)

0|0
    0|0
    • youtube paranın satın aldıgı ask yaz cıkar ızlersın ama evet paran varsa ıstedıgını elde edebılıyorsun

Kızlar Ne Diyor 5

• Amaa en sevdiğim şarkılardan biri çalıyor bu videoda yaa!<333 Bu arada evet insanların algısı aynen bu yönde.

1|0
    0|0
    • ınsan dısını begenmedıgı bır paketın ıcınde ne var dıye merak etmez acıp bakmaz ancak ıyı suslenmıs bır paketın ıcınde ne var dıye merak eder ve mutlaka acar :)

• gercekte boyle olmuyor ben ıscıyım makına bakım teknısyenıyım ama bır cok ust duzey yonetıcı olarak calısan bayanla tanıstım ve bır coguyla bırlıktelıgım oldu

• Mutlu olduysan sevindim snn adına.

• burda bir mantıksızlık var sen olsan sokakta dilenci kılıklı biriyle birlikte olmak ister misin?ama o dilenci güzelce giyinip cazip hale gelince bakarsın o hesap bu.

1|0
    0|0
    • aynen oyle ama dılencı degıl ıscı yanı sonucta kısıler degıl kıyafetler karıyer konum on plana cıkıyor bırıyle bırlıkte olabılmek ıcın

sunu desen anlarım tıpsız bırıne neden vereyım yakısıklı bırıne vermek varken ama ıkı kısıde aynı bır ınsan hem tıpsız hem yakısıklı nasıl olabılırkı

• bende makına bakım teknısyenıyım ıscıyım ama ust duzey bır cok ınsanla bırlıktelıklerım oldu bence uyum onemlı olan

• niyetim kimseyi aşağılamak değil hakkıyla alın teriyle kazanılan her para kutsaldır.demek ki sen kendini geliştirmiş karşında senden üst düzeyde çalışan insanlar kadar geliştirmiş ve en önemlisi duruşunla bunu yansıtabilmişsin.ama bu videoda bu öyle görünmüyor adamın işçi kıyafetleri içerisinde o haliyle bir de kadının şıklığına bak ortada uyum yok orda.

• Alman hükümeti bana bu videoyu izlemeye izin vermiyor :S ne var anlatsin biri

0|0
    0|0
    • link bıde bunu dene

• yok hayır ıscı olarak calısan bır erkek magazaya gelen guzel sosyetık bır kızdan hoslanıyor ama kız pas bıle vermıyor sonra patronunun arabasını alıyor ve yolda kızı goruyor teaduf tanısıyorlar yemek yıyırlar ve bırlıkte oluyorlar ertesı gun aynı magaada tekrar karsılasıyolar ve kız sok oluyor :)

• youtube gır ve paranın stın aldıgı ask yaz cıkıyor

• Paranın yettıgı yere kadar bakabılmıs sonucta sonrası gelmez.

0|0
    0|0
  • çok iyi hazırlanmış bi video ama tabi herkes aynı diil mesela ben fakir erkekleri özellikle tercih ederim kişiye göre değişir

0|0
    0|0
    • evet ozellıkle tamır ve bakım ısınde calısan kırlı paslı ıslerle ugrasan erkeklerle bırlıkte olmayı tercıh edıyor bazı bayanlar benım meslegım makına bakım onarım ve bır cok bakımlı guzel bayanla bırlıkte oldum

• flörtü kastetmiştim cinselliği değil ama nedeni senin yazdığı gibi dedeğil onları beğendiğim için değil onları insan olarak gördüğüm ve değer verdiğim için ayrıca hep zenginlerin yanında güzel kızlar var fakir ama namuslu bir çok genç var bu anlamda onları tercih ederim demek istedim

• anlıyorum yanlız yorumlamısım

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınların %90 ı bu videoya ben öyle değilim diye bakar, ama hepsi öyledir.

öyle kabul edeceksiniz abi, oyunun kuralları böyle, sizde ona göre oynayacaksınız. abartmayın aşk aşk diye, ilişki diyip yaşayın gitsin.

0|0
    0|0
  • haklısın dostum... katılıyorum ... maalesef öyle ... ama video da olay adam aşkı değil kadından intikam almış :D

iyi de yapmış :D

0|0
    0|0
  • Dostum müzik harika, konu zaten süper işlenmiş

0|0
    0|0
  • doğanın kanunu bu , filmlerde anca yakışıklı adamlar kazanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...