Fitness a başladimda tecrubesi olanlar bakabilir mi?

Yeni başladim acaba bölgesel mi calissam normal standart bir programlami ben bolgesel calismanin daha yararli oldugunu dusunuyorum. Eger minik bir program verebilirseniz mutlu edersiniz.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Vucut tipini gormeden program veremem kac kilosun boyun kac nerelerinde fazlalik var ilk once kiloluysan bunlari eritmekle baslaman gerek yani ilk yaptigin zamanlarda (4ay) gibi bir surede kaslarinin olusmasini bekleme daha sonra fit bir vucuda sahip olman icinde sana verilen diyetini uyguladigin programla birlikte yurutmen gerekicek buyuzden yag oranini azalttiktan sonra kas oranini yukseltmek icin calismalara basla tabi buda programli olucak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bolgesel calismamalisin bir fitnes sayfasinda gordugum bilgiyi paylascam kollarini buyutmek isteyen kisilerin bacak da calismasi gerekiyomus. Bu yuzden vucudunun her yerine onem verirsen iyi bir sonuc alabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeni başladıysan alışmak için başlangıç programı uygulamalısın vucudunun alismasi icin aksi halde ciddi anlamda ağrılar çekersin. Bolgesel yaptığında gelişimin daha az olur. Bütün vucudunu hafta içerisinde calistirdigin zaman çok daha verimli sonuçlar alırsın.

0|0
    0|0
  • Bölgesel çalış bir gün omuz birgün karın birgün bacak seklinde

0|0
    0|0
  • Ilk 2 3 hafta standart sonra bolgeslee gec

0|0
    0|0
  • ordakı fitness hocalarının yardımcı olması lazım. vucud yag dengene göre aylık program verırler işler böyle yürür

0|0
    0|0
  • tüm vücut çalış

0|0
    0|0
  • Yeni başladığın için bölgesele gerek yok çift bölge çalıç büyük ve küçük kas grubu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...