Deneyelim çağrısı yapar mısınız yoksa gurur mu yaparsınız?

Kızlar diyelim ki bi oğlan sizi istemeye geldi.. Ve siz kabul etmediniz. 3-4 ay geçiyo aradan pişman oluyorsun özmn deniyelim çağrısı yaparmısınız yoksa gurur mu yaparsınız? Baylar siz ne düşünürdünüz böyle bi durumla karşılaşsaydınız?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• gururla hiç alakası yok kızı begenmissm gine denerim

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kızın sevqısınden emın olmadan ıstemeye qıdecek kadar salak olmamak qerekıo.. ben ıstemeye qıttıqımde bana benı ıstemedıqını soleyıp boş cevırıosa bidaa qerı dönüş olmaz aılesının karsısında kucuk dusurmussun bıkere.. eqer karakterlı bı adamsa qerı donusu olmaz..

0|0
    0|0
  • Bu çağrıda art niyet ararım şüpheyle yaklaşırım ve artık tükürdüğümü yalamam erkek olarak.

0|0
    1|0
  • Zorla güzellik olmaz deyip kapatırım o kapıyı. Bizde böyle :)

0|0
    1|0
    • :( niye öyle diyorsun?

• Şöyle düşün Kimsenin suratına kapıyı sert kapamaki kapına gelenin gidenin olsun :) sen birine kapını kapatsan bidaha o adam gelirmi ?

• Evine kadar gitmişim istemişim kabul etmemiş yere baka baka geri dönmüşüm 3-4 ay sonra pas atıcak bana o iş yaş :D

0|0
    1|0
  • Deneyecekmis peehh sanki evcilik oynuyoruz Beni reddeden kizin suratina bakmam

0|0
    1|0
    • Ama mantikli bir aciklamasi varsa?

• O mantik gecici birsey mi? Sarta baglanmissa belki kabul ederim yok sadece kiz kendini dusunuyorsa asla arkama bakmam

• baska deneme yanılma tahtasına baj daha önce rededilmemiş birine

0|0
    0|0
  • beni senmisin istemeyen, vallah tuttuğum zaman saçından sürükleye sürükleye nikah dairesine :P

0|0
    0|0
  • yok gurur kırıldıysa olmaz bidaha

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak gurur yapardım bir kapıya bir defa gidilir...

0|0
    1|0
  • seviyorsam sonuna kadar beklerim

0|0
    1|0
  • oğlan ne ya... soruna gelince kızın bana hissettirdiklerinin aynını ona hissettiririm yani istesemde tıpkı beni ettiği gibi bende onu reddederim

0|0
    0|0
  • Senin gibiler yüzünden kaç delikanlı heba oldu köylü güzelii...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bilmem...neden reddettiğim kişiye tekrar deneyelim diyeyim ki...

0|0
    0|1
  • oğlansa olmaz.erkek olmalı.

0|0
    0|1
  • Çocuk oyuncagımı yahu .Aramam tabıkı

0|0
    0|0
  • N'oldu birini bulamadın reddettiğinden mi medet umdun, nedir olay?

0|0
    0|1
    • 3-4 ay beni istemeye gelmislerdi..bn ozmnlar istemiyordum kafamda soru isaretleri vardi.. Smdi de deniyelim demek istiyorum.. O benim hakimda kötü düsünür mü..? Kücük düsürmüs olurmuyum kendimi..

• sebep söylersen ve sebep başka bi erkek değilse sorun değil sonuçta karar vermek kolay değil

• ay ağzın bal yesin... :)

• pişman olsamda geri gel cagrısı yapmam.

0|0
    0|1
  • neden kabul etmedin.

3-4 ay sonra neden pisman oldun.

bu onemli

0|0
    0|0
  • zor bir durum seninki Allah yardımcın olsun

0|0
    0|1

• Gurur yaparım :)

0|0