Galatasaray Yönetimi ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoglunda Memnunmusunuz?

Bildiğiniz gibi Hamza çıktığı ilk Avrupa Maçında Arsenalin yedeklerinden 4 yemişti ve bu senede bu rakam dahada üst seviyeye çıkacak gibi gözüküyor
Dursun Özbek ise malasef çok yalancı bir insan. Seçimden önce İbrahimoviç neden olmasın büyük bomba transferler yapacağım diyip seçildikten sonra U dönüşü yapan bir insan
Cüneyt Tanmanı ise kim ne diye getirmiş anlamak güç. Yabancı dil bilmiyor transfer yapmayı hiç bilmiyor
Galatasarayın bir an önce Dursun Hamza Cüneyt üçlüsünden kurtulması lazım
Bu arada hazırlık maçında 1. Sınıf asist yapan genç yetenek Umut Gündoğanı kampa almayip Dzemaili ve Yektayı alan Hamzada ne kadar vasat bir hoca olduğunu bir kez daha gösterdi gerçi Umuta verdiği şansin yarısını Sinan Gümüşe vermeyen hocadan herşey beklenir
Hala bu adamlardan memnun olan varmi?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Sinan konusunda katiliyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ünal aysalı mumla arıyoruz, ünal aysala bak birde şimdikilere bak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Yönetim tutarsız

0|0
    0|0
  • gs ne zaman fb ye üstünlük kursa, o dönemin başkanı suçlanarak gönderiliyor.(adnan polat hariç o üstünlük de kuramadı)

0|0
    0|0
  • Hamza hocadan gayet memnunuz yonetimden simdilik yorum yapmamak daha iyi.

0|0
    0|0
    • Yani Genç yetenek yerine Umutun oynamasi doğru karar dimi

• Bende maçı izledim Celta gibi vasat takım bile kolay pozisyon buluyor
      Burak sence Van Persiye rakip olabilecek kapasitede bir golcümü?
      Şampiyonlar Ligi'nde Stancu gibi 2 metreden topu kalecinin kucagina atan beceriksizler yok.

• CL için hem fikirim.

• Yerli teknik adamla avrupa maçına çıkılmaz.

0|0
    0|0
  • valla hamza hocanın avrupa maçlarına geçen sezon baktığı gibi bakmayacanığı düşünüyorum ama lig ve avrupaya konstre olması ne kadar kolay olucak bilmiyorum bu yüzden takıma transfer gerekiyo bu şampiyon kadro korunucak diyosunuz da geçen yıl ki fener ve beşiktaş olmucak bu sezon ligte bakalım neler olucak neler yapıcak yönetim bu konuda sabrinin maaş artışına sağlam bir oyuncu olman mümkündü

0|0
    0|0
  • Biz bu üçlüyü sevdik

0|0
    0|0
  • dur daha yeni geldiler

0|0
    0|0
  • hamzahamzaoğlundan memnunz yönetimden değil

0|0
    0|0
  • Ezik bunlar