Gerçek hayatta gördüğünüz sıra dışı şeyler var mı?

Ben 15 yaşındayken annemin annesi öldü.Öldükten bir gün sonra veya öldüğü gün tam olarak hatırlamıyorum o kıs mı bizim evin önünde işyerimiz var. Üstü açık alan etrafı kapalı ben öğlen vakti güneşli bir havaydı. Bizim evin önündeyken yanımda dayım ve dayımın ufak kızı vardı. 4 veya 5 yaşlarındaydı dayımın kızı sonra etrafıma dikkatli bakmaya başladım. Aneannem öldüğü için hiç birşey düşünmüyordum sadece etrafıma bakıyordum ve birden gözüme bir görüntü takıldı.

Dedemden kalma eskilerden 4 tekerlekli üstü tahta bir arabanın üstünde anneanneme çok benzeyen her tarafı beyaz ayaklarının üzerine eğilmiş bizim eve bakıyordu. Ben onu görünce bana baktı ve hava doğru uçmaya başladı. Bizim evin önündeki dut ağacının üstüne doğru uçmaya başladı. Dayımın küçük kızıda bu olayı gördü ve hayalet diyerek kaçtı. Fakat dayım görmedi başka bir tarafa doğru bakıyordu. Bende dayıma seslenmeyi bile düşünmedim o an hiç birşey hissetmedim sadece baktım. Daha sonra peşinden gidip takip etmeyi düşündüm başıma bir iş gelir diye takip etmedim :) Sizce bu gördüğüm ne olabilir... ?

Güncellemeler:
Ben Gördüğüm şeyin ne olduğunu bilmiyorum ve ruh yada başka birşey diyede iddaa etmiyorum .
Bu arada beyaz ama şeffaftı ona baktığın zaman arkasında ne var görebiliyordun havaya uçtuğu zaman çok dikkatli bakman lazım ki görebilesin

1|1
5842

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 58

• Çok uzundu yazamadım ya :( Bizzat kendim yaşadım :) link

1|1
    2|0
    • Gece yazmadığınız iyi oldu =) Şaşırdım bende senin gördüklerine =)

• Bende küçükken görmüştüm Hz.Muhammed(sav) 'mi tabutun içinde bizim evin odasında yanımda anneannem vardı.Çay içiyordu =) ve birden tabut geldi üzerinde Peygamberimizin olayının diye başlaya bir yazı yazıyordu ve aklımda kalmadı o yazı hala merak ediyorum ne yazıyordu diye =)

• Çok değişik olaylar var ya böyle :)

• hayal görmüş olabilir misin

0|1
    1|0
  • evde yalnızım korktum sonuna kadar okuyamadım :(

1|1
    1|0
  • oy korktum bende küçükken yaşadım bişeyler ama anlatsammı bilemedım

1|1
    1|0
  • büyük kanatlı beyaz bi kuş canım ne olacak sende :)

1|0
    1|1
    • Kanatları yoktu ama =) çizgi film vardı casper bilirmisin onlar gibi kanatsız uçtu. :)

• daha yazmayı bilmedigin bişey hakkında nasılda emin olmussun..

• Bana mı diyorsunuz ?

• ruya olabilir dadsfsfgd

2|0
    0|1
  • Var.

1|1
    1|0
  • Küçükken tertemizsin tabi görmüş olabilirsin bana hiç denk gelmedi ama annem görmüş

1|1
    1|0
  • Soruyu okuyamadım üzgünüm:D

1|1
    1|1
  • Link beni bura gonderdi ama zaten yorumlamisim :)

1|1
    1|0
  • gecenin bu vakti tüylerim diken diken oldu

0|1
    0|0
  • Bende ezandan sonra eve gecıyordum.7-8 yaslarında filandım sanırım.Evimiz yenı yapıldıgı için kapısı tahtadandı ,arkasındaki sürgüyü el ile ittirmek gerekiyordu kapıyı açmak için,zilde yoktu.

Neyse elimi soktum,ittirdim.Ama baska biri yıne geri ittirdi.Tekrar denedim ve yine aynı sey oldu.

Korkuyla üçüncü deneyişimde eve girdim.Anneme ,babbama sordum.Yapmadıklarını söylediler.

Bilemıyorum,neydi ve neden yaptı.

1|0
    1|0
  • bende ilginç bir şey yaşamıştım ama anlatmak doğru olmaz heralde..

1|0
    1|0
  • bi kuran kursu hocası olarak sölüorum ki ..eğer bunlar gercekten dogruysa ruh görmüşsün ... Allah ibretlik olsun diye çogu mucizevi seyler insanlara göeterilio... tabi ibret almasını bilene...

2|1
    2|0
  • görmüş olabilirsin ya da çok yoğun bir biçim de onu düşündüğün için de olmuş olabilir been böye bir olay yaşamadım

1|0
    1|0
    • o yaştan bu yaşıma kadar çok yoğun şeyler düşündüm ama bi daha görmedim böyle bişiler :)

• gece gece korkutma bizi

2|0
    1|0
  • 3nas 3felak 3 ayetel sonrada Allaha emanet

3|0
    1|0
  • Arada siyah silüetler görüyorum ama onun dışında ilginç birşey yaşamadım karabasanda gelmedi allahtan

1|0
    0|0
  • ya bi arkadasim sey demisti .. su kulluk (bizim masadaki kulluk yani) kimildadi ,nasil yaptin ? dedi.

ne yaptim? dedim

deymeden yerini degistirdin! dedi

yapmadim dedim de inanmadi

1|0
    1|0
  • Supernatural izliyorum şu an cok ilginc olaylar donuyor.

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 41

• ilmi yönü kuvvetli olan bir hocaya sor.

1|0
    1|0
  • ben ne gördüğümü biliyorum ve kafayı da yiyecek kıvama gelıyorum bazen şizofren olduğumu bile dşünüyorum o kadar ileri yani ( Astral beni bu hale soktu duramıyorum )

1|0
    1|0
  • Ben 7 yaşındayken evimizin kapısını kırıp beni ve annemi tehtid ettiler babam tefecilik yapıyodu borc verdiği adam borcunu veremeyince babam fazla tehtid etmiş oda bizi tehtid etti aklınca blöf yapacak ya çok korkmuştum çocuktum sonuçta ...

1|0
    1|0
  • Küçük yaşta gördüysen normaldir müslüman bi cin görmüş olabilirsin ki çocukların görüşü daha açıktır.bazen görebilirler,ben binlercesini bii arada görmüştüm...

1|0
    1|0
    • 16 yaşındaydım gördüğümde

• bilemiyorum ben :)

• Cok uzuldugunden hayal gormussun

1|0
    1|0
    • hayal görsem beni görünce neden hemen uçup uzaklaşsın dayımın kızıda gördü aynı anda gördük

• ne içiyosan banada ver, 4 yaşında kızada mı içirdiniz la :))

2|0
    1|0
    • sen inançsızsın belli =)

• halüsinasyon veya kafanda o anlık tasarladığın bişey olabilir,

• ben çok kez kafamda tasarladığım şeyleri hiç görmedim anlattığım olay hariç =)

• metafızıge ınanıyorum

1|0
    0|0
  • bilader korktum ya gece gece

1|0
    1|0
  • garip bir olay. ben hayatımda hiç böyle birşey yaşamadım.

1|0
    1|0
  • görmedim ama okudum yildizlarin ölümü diye birsey varmis. yildizlar bir süre sonra parcalaniyor ve evren genisliyor.

0|0
    1|0
  • Uzaylı gören masum köylü :P

1|0
    1|0
  • rüya mı bu

1|0
    1|0
    • Hayır rüyamda değil gerçekten gördüğüm birşeyi anlattım...

• gerçek olduğuna inanmak zor. :Dama gerçekten başınıza gelmişse ben uyuyamazdım şahsen bida :D

• Bende Filmlerde çok gördüm böyle şeyler biri ölürdü ölen insanın içinden ona benzeyen beyaz birşey çıkardı ama ben gerçekten gördüğüm için filmlerdeki o sahnelere inandım demek ki görenler olmuşki filmde yayınlamışlar ama ben ölünün içinden çıkarken görmedim anlattığım gibi gördüm ve dayımın kızının bağırmasıyla gerçek birşey oldunu anladım...Ne olduğunu bilmiyorum RUH diyede iddaa etmiyorum..

• yasamadim ama simdi dusunerek kendimi korkutmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • ruh sağlığın bozulmuş

1|0
    1|1
    • Hergün görmüyorum ki hayatımda bir defa gördüm böyle birşey oda lise 2 gidiyordum yani 16 yaşındaydım

• inandırmaya çalışmadım ki zaten

• olabilir her insan görmüyor bunları

• var hemde çok kez oldu.

0|0
    0|0
  • ben melek gördüm bundan tam 5 sene evveldi hava çok güzel güneş resmen gülümsüyordu bize sokakta başı boş yürüyordum yanımda bir arkadaşım vardı nereye gideceğimizi bilmeden geziyorduk sadece sonra bir anda karşıdan parlayan birşey bana doğru yaklaşmaya başladı ondan başka hiçbirşeyi görmüyordum sadece ona odaklanmıştım çünkü ilk defa bir melek görüyordum . şu an evliyiz ve çok mutluyuz :)

2|0
    1|0
  • bende bir akşam geç satlerde eve dönecektim, otobüs olmadığı için yürümek zorunda kaldım. evime giden yolun üzerindeki mezarlıgın içinden geçersem yarım saat daha erken ulaşbilecektim bende ölüden zarar gelmez diye mezarlığın içinden geçmeye karar verdim. ilk başlarda her şey normaldi ancak biraz zaman geçince la la laaa laaaa şeklinde sesler duydum. biraz sonra ışıkların içinde beyaz elbisesi ile ip atlayab küçük bir kız çocugunun bu şarkıyı söylediğini farkettim. o an çok önemsememiştim yürüdüm geçtim ama bazen düşünürüm gecenin bir vakti o kızın orada ne işi vardı diye

0|0
    1|1
  • değişik...

0|0
    1|0
  • Küçüktüm köydeydik sanırım 7 yaşlarındaydım ödev yaparken babaannem bakkala gönderdi ama saat rahat 10 var misafir vardı. Neyse bakkala mecburiyetten gidiyorum ama ne korku ne korku eski birkaç ev vardır bizim köyde kimse yaşamaz içinde. Çatısında beyaz bişey gördüm bana bakıyordu öylece kalakaldım kımıldayamadım korkudan sadece bakıyordum. Sonra döndüm arkamı ve bakkala koşarak gittim. İşin asıl korkunç tarafı eve nasıl geri döneceğimdi. Korkarak döndüm ama evi geçince öyle bir koşmam vardı ki ayaklarım popomu dövüyordu sanki :) Ne olduğunu veya ne gördüğümü bilmiyorum sadece hayatımda hiç bu kadar korkmamıştım. Bu arada mutfaktan ses geliyor amuha.

2|0
    1|0
    • Agladim be,gercekten cok korkunc ama bi okadarda guzeldi

• Şuan ateşim var hastayım bu durumlarda korku türü şeyler daha fazla görülürmüş tam da zamanını buldun aga :)

• ayva ye :D

• Sana Bir sorum Gördüğün Şey Korku ibi miydi Çirkin miydi Yoksa GÜzel miydi ?

2|1
    1|0
    • güzel veya çirkin diyemiycem anneannenm yaşlıydı onun aynısıydı işte hiç korkmadım görünce

• verdim :) Ya nebilim Gece Gece Şimdi sabah ama :) Puanımı Verdim...

• teşekkürler =)

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...