Gerçek hayatta gördüğünüz sıra dışı şeyler var mı?

Ben 15 yaşındayken annemin annesi öldü.Öldükten bir gün sonra veya öldüğü gün tam olarak hatırlamıyorum o kıs mı bizim evin önünde işyerimiz var. Üstü açık alan etrafı kapalı ben öğlen vakti güneşli bir havaydı. Bizim evin önündeyken yanımda dayım ve dayımın ufak kızı vardı. 4 veya 5 yaşlarındaydı dayımın kızı sonra etrafıma dikkatli bakmaya başladım. Aneannem öldüğü için hiç birşey düşünmüyordum sadece etrafıma bakıyordum ve birden gözüme bir görüntü takıldı.

Dedemden kalma eskilerden 4 tekerlekli üstü tahta bir arabanın üstünde anneanneme çok benzeyen her tarafı beyaz ayaklarının üzerine eğilmiş bizim eve bakıyordu. Ben onu görünce bana baktı ve hava doğru uçmaya başladı. Bizim evin önündeki dut ağacının üstüne doğru uçmaya başladı. Dayımın küçük kızıda bu olayı gördü ve hayalet diyerek kaçtı. Fakat dayım görmedi başka bir tarafa doğru bakıyordu. Bende dayıma seslenmeyi bile düşünmedim o an hiç birşey hissetmedim sadece baktım. Daha sonra peşinden gidip takip etmeyi düşündüm başıma bir iş gelir diye takip etmedim :) Sizce bu gördüğüm ne olabilir... ?

Güncellemeler:
Ben Gördüğüm şeyin ne olduğunu bilmiyorum ve ruh yada başka birşey diyede iddaa etmiyorum .
Bu arada beyaz ama şeffaftı ona baktığın zaman arkasında ne var görebiliyordun havaya uçtuğu zaman çok dikkatli bakman lazım ki görebilesin

1|1
58|42

En İyi Erkek Görüşü

• 0|1
    0|0
    • Evet videodaki gibi bende o şekil gördüm anneanneme benziyordu ve rengi aynıydı

• Dostum Blue Beam projesi bu uydu aracılığı ile hologram çıkarıyor ortaya 3 boyutlu. Deccal dir bu. İnsanların aşina olduğu din sembollerini kullanarak herkesi kandırıyor. Lütfen dikkat edelim. İnsanlar melekleri göremezler. Gözleri perdelidir.

• polat arkadasım biliyorum...sadece örnek olsun diye attım...

Kızlar Ne Diyor 58

• ananenin ruhunu görmüşsün.bunlar olabilcek şeyler.Benim de 2005 yılında dayım öldü.24 yaşında çok acı bir şekilde.. hayattayken iş yerinden çıkıp bizim eve öğle yemeğine gelirdi.kendi evi uzak olduğu için.hep bizde yemek yerdi.öldükten sonra ben bi gece annemlerin yatağında uyuyakalmışım.odada yatağın sağ tarafında bi ayna vardı.aynadan mutfak net bi şekilde görünüyo.aynaya baktım karanlıkta mutfakta uzun boylu dayımın tıpa tıp aynısı yemek yiyordu tabak çatal seslerini bile duydum korkudan kalkıp gidemedim gecenin geç bi saatiydi sabah evdeki herkese sordum kimse kalkıp gece mutfağa uğramamış..gördüğüm kişi dayımdı.

5|1
    1|0
    • ALLAH rahmet eylesin öncelikle bilmiyom ama yazını okurken titredim =) Benim bildiğim gece aynaya bakmayın şeytan korkuturmuş seni korkutmuş olablirler

• bilmem seslenmek aklıma gelmedi o an

• ben görmedim ya da gördüm nasıl nitelendiriseniz..amcam çok sevdiğim en büyükleri babamgibi çok seviyodum sapasağlam canım amcam biranda 17 ağustos günü öldü hiçbişeyi yokken adapazarlıız ben istnbldaydım o gün ve haberi aldığım gibi döndüm sakaryaya sabaha kdr amcamın tabutunun başında bekledim o minik camdan hep onu izledim ..erteai gün onu köye götürüp defnettik ben istnbla döndüm gece teyzeme geldim ve yattım hemen normal sırtüstü yatıyodum ve uyumaya çalışıyodum amcamı düşünyodum ağlamaya başladım gözlerim kapalı elimi soğuk birşey tuttu ama sımsıkı tttu sonra o soğukluk elimin biraz üstüne geldş ve yine sıktı biranda yok oldu gözlerimi açtığımda hafif bir ışık vardı ama oda yok oldu anneme anlattım onlarda amcamın evinde kaldıklarında o gece amcam dışarda durup camdan içeriye bakıyomuş bunu anlattı anladım amcam gelmişti ynıma :(

0|2
    0|0
  • böyle şeyler anlatılmaz ama evet birçok şey yaşadım. ama görüntü görmedim.

1|1
    1|1
  • yaşamadım ama olabilir.

0|1
    0|0
  • Bende Babam ben samsun'a memlekete gitmiştik. Daha sonra karşıdan karşıya geçerken babamın elınden tutuyordum.O sırada babamın tıpa tıpkısı pikap arabası ıle geçıyor geçerkende bana bakarak geçtı. O sırada babamda başka bır yone bakıyordu. çOK ŞAŞIRMIŞTIM O ZAMANLAR 9 YAŞINDA OLABILIRIM.

1|2
    1|0
  • evet lisedeyken 3 boyutlu bitasarım yapıyordum kağıttan ama kağıtların birinde cami resmi vardı onu da kullanayım ziyan olmasın dedim ama camiyi ben çizmiştim karakalemle. neyse ben kağıtları rulo haline getrip hepsini teker teker birbirine yapıştrdm tasarım haline getrdim en son aşama kalmıiştı.toplu iğneleri teker teker rulo haline getrdiğim kağıların ucuna sokmaya başladım çoğu girdi fakat bir tanesine soktuğumda sürekli dışarı fırlıyordu. birkaç kez denedim olmadı sonra anladım ki cami resmi olan kağıttır kesin diye düşündüm ve bıraktım ister inanin ister inanmayın ...

1|1
    0|0
  • herhangi bir olaydan etkilenmek ve sevdiğimiz birini kaybetmek gibi bizi halüsinasyonlara yol acabiliyor tabi bazılarını saymassak gercekte olabiliyor gercegiyle yasayabiliyoruz birbirinden farkli seyler bunlar bende mezarlıga gitmiştim orda bi teyze bişi anlatmişti ve cok korkmuştum garip sesler geliyordu sanki kulagıma

1|1
    1|0
  • kaç yaşındaydın o zaman bazen ölen kişiler bazı kişiler görünür diye duydum

bende geçen sene gece yattım siyah bişeyin bana doğru geldiğini gördüm hayal gördüğümü düşünüp gözlerimi sıkı sıkı kapatıp açtım ama o hala bana doğru geliyodu elinde tepsi gibi bişey vardı bana yaklaştı elimi uzatıp dokunmayı düşündüm sonra vazgeçtim tek dizinin üzerinde durup bana elindeki tepsi gibi şeyi uzattı bende panik yaptım hemen yanımdakinden ışığı açmasını istedim gece lambasını açtığımıza döndüğümde yoktu ve bu rüya değil çünkü daha uyumamıştım

1|1
    1|0
    • Ben o zamanlar lise 2'inci sınıf gidiyordum.16 yaşındaydım.Seni korkutmuşlar

• Benim arkadaşda anlattığına göre şeytan görmüş :D İçki içmişler çalıştığı iş yerinde iş yeride han gibi gece 3 'te falan tuvalate gitmiş sonra tuvalete tam gircekmiş biri gelmiş yanına sarışın bi adam :D abi buyur sen geç demiş önce :D sarışın adamda hiç ses çıkarmamış buda tuvalete girmiş çıkarken adam buna kediler kızdığında hıhh yapıyor yha aynen öyle yapmış vampir gibi dişleri varmış arkadaşta o harekete karşılık hadi bak işine demiş :D anlamış şeytan oldunu sonra yüzünü yıkamış adam kaybo

• Yapılır mı bu saatte ya :( Yurtta kalıyorum bi de şimdi nasıl odamdan çıkıcam ben? Yaşamadım öyle birşey sanırım yaşamakta istemem korkarım..

2|1
    1|0
    • Arkadaşım ben bir hafta önce mesaj yollamıştım günün sorusu yapmak istiyorum diye onlarda bu saatte yayınladı ne yapabilirim Korkcak bişi yok ki sana ne yapabilirler =) Bana bişi olmadı bak burdayım =)

• Sizsiniz hödükk

• Kendileri senden daha çok korkar merak etme Yasemin =)

• madem herkez bişeyler anlatıyor ben de anlatıyım :) bundan kaç sene önceydi hatrlamıyorm ama baya küçüktük sihircilik oynuyoduk arkadaşımla sihirli annem diye dizi vardı onun gibi :Dsonra kendi aramzda isim taktık sihirce peri diye çağırıyoduk odada duvara asılı büyük bi süs var biz oynarken bi baktım süs oynamaya başladı sallanma şeklinde değil dairesel sağ sol falan ben bakıyodum arkadaşım kıpkızardı odadan kaçtı çok tuhaftı :D

1|1
    1|0
  • yasadım ama anlatmam ınanmazlar

1|2
    1|0
  • Bende rahmetli babaannemin mezarina yasin okumaya gitmistim annem ve ablamla birlikte..biz yurtdisinda kalioz babaannem turkiyede yatior..ve ilk kez mezarini ziyaret etmistim.. Yasini okudum ve annemle ablam uzaklastilar..bende mezara bakip acaba basi ne tarafa dogru diye dusunurken birden bana seslendi..hemde herzaman konustugu dilde..lazcada..shock oldum..

1|1
    1|0
  • görüomda kmse inanmioki

1|1
    1|0
  • bence hani çok yoğun duyguyu bir arada yaşamışsın üzülmüşsün falan o yorgunluktan dolayı dremokarnasyon (böyle mi yazılıyor bilmiyorum yalnışsa kusura bakmayın ) yani uyanık rüya görme tarzı bir şey olabilir insan beni öyledir ki odaklandıgında bir duvardan canavar cıktıgını bile görebilcek güce sahip endişelenmene gerek yok yani :)

1|0
    1|0
  • ruhun şeklinin tam olarak ne olduğu bilinmez.görünebilsede milyonda birdir.herkesin karşılaşıcağı birşey değildir.ama ben ilginç olarak cinlerle karşılaştım.onların varlığı kesin zaten.insan nüfusunun 5 katı sayıdalar.başka bir boyutta yaşarlar ama bizim dünyamızda zamanımızdada yaşayanlar var.yaşadığım olaydan sonra araştırdım biraz.yani olabilir böyle şeyler.

0|1
    0|0
  • kalbim var beniiiim .s

2|1
    1|0
  • dayının kızı da görmüş söylediğine göre o zaman bu psikolojik durumun yarattığı bi halüsinasyon olamaz

1|1
    2|0
    • Evet halüsilasyon olmadığına inanıyorum yoksa dayımın kızı neden hayalet diyip kaçsın Bende tam olarak çözemedim gördüğümün ne olduğunu ama arkadaşın akrabası psikolog ona söyledim halüsilasyon diyor bana benden başka kimse inanmaz yaşayan bilir boşuna demiyorlar...

• Toplu halusulasyon var olabilir.

• biz sürekli halisilasyon görenlerden değiliz :) Sen inanmak istemiyorsan inanma tabiki =)

• bir melek gordum ve tek goren ben degildim :)

1|1
    1|0
  • Çok uzundu yazamadım ya :( Bizzat kendim yaşadım :) link

1|1
    2|0
    • Gece yazmadığınız iyi oldu =) Şaşırdım bende senin gördüklerine =)

• Bende küçükken görmüştüm Hz.Muhammed(sav) 'mi tabutun içinde bizim evin odasında yanımda anneannem vardı.Çay içiyordu =) ve birden tabut geldi üzerinde Peygamberimizin olayının diye başlaya bir yazı yazıyordu ve aklımda kalmadı o yazı hala merak ediyorum ne yazıyordu diye =)

• Çok değişik olaylar var ya böyle :)

• hayal görmüş olabilir misin

0|1
    1|0
  • boyle seyler anlatmayın korkuyom

3|1
    1|0
  • İnanıyorum kesinlikle Ruh evini ziyarete gelirmiş die bir hadis vardı yanlş hatırlamıyorsam.

1|1
    1|0
  • evde yalnızım korktum sonuna kadar okuyamadım :(

1|1
    1|0
  • oy korktum bende küçükken yaşadım bişeyler ama anlatsammı bilemedım

1|1
    1|0
  • büyük kanatlı beyaz bi kuş canım ne olacak sende :)

1|0
    1|1
    • Kanatları yoktu ama =) çizgi film vardı casper bilirmisin onlar gibi kanatsız uçtu. :)

• daha yazmayı bilmedigin bişey hakkında nasılda emin olmussun..

• Bana mı diyorsunuz ?

• ruya olabilir dadsfsfgd

2|0
    0|1
  • Var.

1|1
    1|0
  • Küçükken tertemizsin tabi görmüş olabilirsin bana hiç denk gelmedi ama annem görmüş

1|1
    1|0
  • Link beni bura gonderdi ama zaten yorumlamisim :)

1|1
    1|0
  • Soruyu okuyamadım üzgünüm:D

1|1
    1|1
  • Kızlar Devam
    28

Erkekler Ne Diyor 41

• Bir düğüne gitmiştik. Oturuyorduk masalarda işte. Sonra gökyüzünde turuncu bir ışık lamba felan böyle bayağı yüksekte hareket ediyor. Uçak olması imkansız ışıklar büyük ve 3 tane yuvarlak. Abime gösterdim abi dedim bu ne dedim. Abim baktı baktı bilmiyorum ki ya Allah Allah dedi. Sonra abimin arkadaşı var ona gösterdik. O da baktı bayağı aynı noktada kaldı ne ola ki felan dedi. Sonra yavaştan sağ çapraza doğru inmeye başladı kayboldu ortadan. Ben bunun UFO olduğunu düşünüyorum ama bilmiyorum. Uçak olması gerçekten imkansız.

0|1
    0|0
  • selam olabilir arkadaşım bilmem kaçbin alem var denilir ayrıca 3 harfliler ve perilerde mevcut bu dünya zira kuran ayetlerinde geçmektedir olabilir derim ben görebilrisin helede günahsız ve gençken bunları görmen daha normal bu dünyada olamayacak şeyler yok doğaüstü olaylar var bence çünkü yakımdan biriside 3 harflileri görmüştü

1|1
    0|0
  • yengem aniden vefat etti.50 yasında idi.. onun taziyesi bitmeden bizim komsu kadın trafik kazası gecirdi ve öldü...onunda yası 50 civarıdı...sonra annem dedi yengende komsunda baska bir kadın daha var ben tanımıyorum 3 de aynı hafta içinde evlenmişlerdi 30 yıl önce 2 si aynı hafta içinde öldü dedi...diger 3. ne oldu bilmiyorum

1|1
    2|0
  • Arkadaşım, ben hayaletlerin olmadığına da olduğuna da yorum yapmam.Çünkü olan bir varlığın olduğunu bilebilirsin ancak olmayan bir varlığın olmadığını bilemezsin.Bu durumdan dolayı yorum yapmamak en iyisi bence.Size tavsiyem bu hikayeyi başkasına anlatmamanız yönünde.

1|0
    1|0
    • İnsanlar bu hikayelere filmler yüzünden inanmıyorlar.Anlatanlara kafayı sıyırmış derler.Ondan tavsiye verdim yerinde olsam kimseye anlatmazdım.Durumla ilgilide yorum yapamayacağım.

• Aslında tam tersi olması lazım gerçekten gören insanlar filmlere yansıtmış demeleri lazımm ama tabi bunu sadece gerçektende görenlerder bende filmlerde görürdüm hep inandırıcı gelmezdi gördükten sonra fikrim değişti =)

• kişi hayatında dogru yaşamış ise kul hakkına girmemiş namazını tam anlamı ile eda etmiş ise harama bakmadan haram yemeden rabbin'e tam anlamı ile kulluk etmiş ise allah bu tür kullarına güzellikler ihsan eder fakat gördügünüz hanisülasyon olabilir mi? ki dayımın kızıda gördü diyorsun o zaman allah'ın güzel lutuflarından biri

1|1
    1|0
    • Anneannem namaz kılıyordu.Bende kılıyordum o zamanlar 5 vakit 18 yaşına kadar yaşım 22 şimdi kılmıyorum

• kabir azabından seni koruyacak tek şeyin namazındır unutma mahşeri huzura gittiginde sana sorulacak şeylerden biri budur

• benım basıma bu tarz bıse gelmeedı ama gördugum bu ruya aynen gerceklstı aynısını yasadım bu vr ..

1|1
    0|0
  • kardeşim rivayete göre bazı insanlar böyle şeyler görebilir.dinimizde anlatılan bazı sahabelerinde böyle şeyler gördükleri yazılır.amcanın kızıda gördüyse halisünasyon değil.o vakit sende cidden keramet var.büyüklerimiz derki böyle olaylar bereketliymiş ve kimseye anlatılmazmış.sende anlatma bence sende kalsın hayat boyu :):)

1|1
    1|0
    • Ama ben artık çok kişiye anlattım :( o yüzden anlattıkça anlatıyorum :(

• aynen inanmazlar...

• o gün aklıma geldi şimdi :D Görünce bu ne yha dedim böyle gerçek mi bu demiştim :)

• Ben liseye geçtiğim zaman sınıfın kapısından ilk girişimi anlatamam.Duvarda ayak izleri vardı.Millet duvarda yürümüş.Sıra dışı bir olay olarak bunu örnek verebilirim!

1|0
    1|0
  • doğru değil desem ya doğruysa? :D

1|1
    1|0
  • Hayal gücü

0|0
    0|1
  • Var hocam. Ajdar Eurovision'a katılıp Türkiye'yi temsil edecekmiş. :D :D :D :D

0|1
    0|0
  • siyah silületleri gectim onlar hep oluyor.birgün cok uyumustum saat te epy gecmıstı kalktım balkonda sıgara ictım bşaım dondu.yataga başımı koydumgözlerimi kapattım ama sanie fark yok sonra bi actım bi kelebek burnuma konuyor başımdada güneş kafamı salladım baktım odadayım bi degişık olmustum..

1|0
    1|0
    • Hımm çok acaib bişey =)

• birde babamla evden tam cıkıyorduk.o kapının ordaydı bende odaya gidyordum tam karsımdakı odaya biri girdi bende dier odadan aldım unuttugum şeyi bi geldm babam dısarda baba sen gidmednmı odaya dedm yok olum dedi kaldım o an onu hic unutmam.

• Evet ben küçükken bikeresinde "Gerçek hayatta" diyerek "Gerçek olmayan bir hayatın" varlığını ortaya atan kizlarsoruyor.com üyesi görmüştüm. Çok korktum.

0|0
    0|0
  • Bizim köyde çok acaip şeyler oluyor büyük dedemin cinlerin padişahı olduğu söyleniyor ve bnun hakkıknda kitaplarda var. Dedem bir ŞEYH yani allah katında değerli olan kul. Ben özel güçleri olduğuna inanıyorum. Neyse olaya gelelim... Köydeki evimizde akşam 10dan sonra herkes yatar ve sessiz olur heryer. boş bir kiler vardır evimizde ve oradan arbane sesleri gelemeye başlar. dedem her arbaane sesi geldğinde kilere gider birşeyler söyler gelir ve arbane sesleri kesilrdi. Bu olay en çokta özel günllerde meydana gelir. Köyümüzde KUBBE vardır yani türbe türbede dedemin soyu yatıyor ecdadı atıroyr ve hepsi şeyh. Artık alıştım dedemin doğaüstü yardımcıları var . skiden korkuyordum ama şimdi koekmuyorum. :)))

0|0
    0|0
  • dedemle ,ninemin 75 yaşında ateşli bir şekilde öpüştüğünü gördüm ...

ve o olaydan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmadı o.O

1|0
    0|0
  • bu frenkans meselesidir frekansı uyan insanlar zaman zaman farklı boyuttan varlık görebilir sonuçta hepsi allahın yarattığı varlıklardır. ama ruh göremezsin.

1|0
    1|0
  • Öğlen vakti güneşli havada yanında iki kişiyle görürsen tabi korkmazsın, gece vakti evde yalnızken gör bakiyim korkuyon mu korkmuyon mu:D Şaka biyana kardeş ben de bir iki olaya tanık oldum sayılır, inanırım...

1|0
    1|0
    • Tabi gece ayrı bi konu :D Sen ne gördün yarın sabah yaz =)

• Bnde kucukken gecenin bu yarisi tavana bakip annemi uyandirmis aneee kuslara bak ne guzeller ucuyorlar demisim yaa

1|0
    1|0
  • var 30 kişi bana daldı abi bundan sıra dışı daha ne olabilir

2|0
    1|0
  • ilmi yönü kuvvetli olan bir hocaya sor.

1|0
    1|0
  • ben ne gördüğümü biliyorum ve kafayı da yiyecek kıvama gelıyorum bazen şizofren olduğumu bile dşünüyorum o kadar ileri yani ( Astral beni bu hale soktu duramıyorum )

1|0
    1|0
  • Küçük yaşta gördüysen normaldir müslüman bi cin görmüş olabilirsin ki çocukların görüşü daha açıktır.bazen görebilirler,ben binlercesini bii arada görmüştüm...

1|0
    1|0
    • 16 yaşındaydım gördüğümde

• bilemiyorum ben :)

• yazarı kim

1|2
    1|0
  • Ben 7 yaşındayken evimizin kapısını kırıp beni ve annemi tehtid ettiler babam tefecilik yapıyodu borc verdiği adam borcunu veremeyince babam fazla tehtid etmiş oda bizi tehtid etti aklınca blöf yapacak ya çok korkmuştum çocuktum sonuçta ...

1|0
    1|0
  • Cok uzuldugunden hayal gormussun

1|0
    1|0
    • hayal görsem beni görünce neden hemen uçup uzaklaşsın dayımın kızıda gördü aynı anda gördük

• bilader korktum ya gece gece

1|0
    1|0
  • ne içiyosan banada ver, 4 yaşında kızada mı içirdiniz la :))

2|0
    1|0
    • sen inançsızsın belli =)

• halüsinasyon veya kafanda o anlık tasarladığın bişey olabilir,

• ben çok kez kafamda tasarladığım şeyleri hiç görmedim anlattığım olay hariç =)

• metafızıge ınanıyorum

1|0
    0|0
  • garip bir olay. ben hayatımda hiç böyle birşey yaşamadım.

1|0
    1|0
  • görmedim ama okudum yildizlarin ölümü diye birsey varmis. yildizlar bir süre sonra parcalaniyor ve evren genisliyor.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...