Bayanlar nelere düşkün erkekleri sever, nelere düşkün erkekleri sevmez?

bayanlar nelere düşkün erkekleri sever, nelere düşkün erkekleri sevmez?

arkadaşlar bu sorun her konuda aklınıza ne gelirse yani bayanlar hangi uçları sevmezler erkeklerde

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• mesela bazı erkekler var muhabbet ediyoruz şu kız kaşar diyo bende o benim arkadaşım çok iyi tanıyorum öyle biri değil diyorum yani adam boş boş konuşuyo resmen kıza iftira atıyo çok rastladım böylelerine böyle şerefsizleri sevmiyorum mesela ayrıca bide maço ve şişman erkeği sevmiyorum

0|0
    0|0
    • emin ol o kızda gözü vardr kız buna yuz vermemiştr macoluk bncede kendini ispat cabası gereksz sismanlık olmamalı ama hff göbek olablr turk kası :)

• senn yanına sişmn yakısmaz haklısn ve o erkek konusunda da katılıyrm sana insan sevmeli ve sevdgne sahip cıkmalı birde suna karsıyım su böle söle denmemeli muhabbt konusu olmamalı baskalrı

• aynen haklısın

Kızlar Ne Diyor 4

• Dinine ve Futbola

0|0
    0|0
  • Bayanlar abazan erkekleri sevmezler

0|0
    0|0
  • annesine asiri duskun erkeklere uyuz oluyorum hc buyumemis gibiler ! kitap okumayi ck seven kulturu olmasi ck hos

1|0
    0|1
    • katılıyrm dengeli olmalı evlennce eşine deger vermeli ama annesinide atmamalı tabi esinide ezdrmemeli

• eksileyenin inadina artiladim anne ile alakali konu için hemfikirim

• namussuz, kolay, sürekli seks düşünen erkekleri sevmeyiz... valla bu tipler bana gizli gay gibi geliyor, bir şeylerin ispat çabası... isteksiz de olmasın tabii, normal olsun, efendi olsun :).

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...