Tanıdığınız yada tanımadığınız biri tarafından terslenseniz?

Biriyle konuşurken tanıdığınız yada tanımadığınız biri olsun sizi tersler şekilde konuşsa yada tam olarak tersleme demeyelimde soğuk,mesafeli,zorla konuşur şekilde olsa bu duruma sinirlenir yada kafaya takar mısınız ? Yoksa banan der geçer misiniz ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• deger verdıgım bırıyse uzulurum kırılırım ısın gercegı ama tartısmam yuzyuze bakıcam bırıyse ,ama tanımıosam tın deıl anında yapıstırırım cevabımı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kim olduğuna bağlı tersleyenin.

Arkadaşımsa sorarım,niye öyle davrandığını öğrenirim.

Önemli birisi değilse umursamam.

0|0
    0|0
  • Kafaya takmam. Sadece diyalogu keserim. Konusmanin faydasi yoksa, susmak eniyisi.

0|0
    0|0
  • net olmayan insanla hiç işim olmaz ya gelsin sorunu anlatsın çözelim ya da görüşmek istemiyorum desin gitsin. banane der geçerim yani.

0|0
    0|0
  • Konusmamayi tercih ederim, sinirlenirim.

0|0
    0|0
  • o an uzuldugumu belli etmem ama icim de kendi kendimi yerim ck uzulurm

0|0
    0|0
  • Tanıdık tarafından terslenmek üzer. Tanımadık terslerse, sinirlendirir.

0|0
    0|0
  • terslenmek herkesi sinirlendirir ama seninle mesafeli konuşursa eğer bu kızsa takma derim çünkü bende öyleyim erkeklerle mesafeli konuşurum hemen cıvıdıklarını düşündüğüm için.eğer erkekse ozaman bana artistlik yapıyo derim

0|0
    0|0
    • Şöyle söylim hiç bir art niyet olmadan sadece normal bişey sorup, art niyetliymişsin havası verilerek cevap alınca insanı biraz sinirlendiriyo, gidip yarım saat yok o anlamda değil falan filan diye uzatamazsında bu sefer hiç inandıramazsın karşındakini öyle b...tan bi durum yani.

• ne biliyim çok soru sorunca şüpeleniyosun sandım

• Orasıda doğru :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana ne deyip geçmem, neden öyle davrandığını anlamaya çalışırım. Belki başka bir şeye kızmıştır, kötü bir şey olmuştur. Yok eğer beni hiç sevmediyse de madem öyle deyip iletişimi keserim

0|0
    0|0
Yükleniyor...