Fenerbahçe Shakhtar Donetsk maçının sonucu ne olur?

28 temmuzda Fenerbahçe Shakhtar Donetsk maçının sonucu ne olur? Fenerbahçe mi galip gelir yoksa Shakhtar mı?

• Fenerbahçe
    50% (1)56% (14)56% (15)Oy Ver
  • Shakhtar Donetsk
    50% (1)44% (11)44% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• F e n e r b a h ç e

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Shaktar eskisi gibi iyi değil
    Fener alır

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe iyi takım kurdu ama o takımın oturması lazım Shaktar tecrübeli ve iyi bir takım bence Fener elenir diyorum

0|1
    0|1
  • Fenerin iki hazırlık maçını seyrettim, daha önce bu transferlerle fener bomba gibi bir takım kurdu demiştim. Basının şişirmesine gelmişiz, geçen seneden daha kötü takım. Kapanan takımlara gol atamaz. Kontra atağa çıkan takım feneri beşler. Bu sebeple avrupada işi çok zor.

0|0
    0|0
  • Shakhtar Kadıköy'de galibiyet alamaz taraftar baskısıyla ezer geçeriz ama ikinci maçı bilemem. Ilk maçta farklı yenmeliyiz.

0|0
    0|0
  • Fenerimiz hala defansta sıkıntılı forvet orta saha çok iyi egemeni göndermek hata oldu bence kaleyede ertuğrul geçmeli fabiano torreano nun en gereksiz transferi ne diye aldı hiç bilemiyorum casillası çok rahat alırmışız

0|0
    0|0
  • şaktar vermez turu ya. fener iyi kadro kurdu ama oturmuş kadrosuyla tecrübesiyle şaktar avantajlı bence.

0|0
    0|0
  • fener alsın bu macı artık seni Avrupa gruplarda görmek istiyoruz galatasarayla beraber izleyelim

0|0
    0|0
  • shaktar alır lucescu yeter

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe takım gibi oynarsa alır bu maçı hata yapmadan takım oyunu güzel olur inşallah

0|0
    0|0
  • savunmada hata yapmazsa fener inşallah

0|1
    0|0
Yükleniyor...