Bu adamın yaptığını herkese söyleyeyim mi?

arkadaş gurubundan bir erkek bana ilgiliydi sonra uzaklaştı başka arkadaşlada ilgilenmiş şimdide başka bir arkadaşlada evlenmeyi düşünüyorlar tabi benim sonradan haberim oldu bu adamın yaptıklarından gizli gizli işler çevirmiş kızların haberi olmadan bu adamı ben ne yapayım evlenmeyi düşündüğü kız arkadaşıma söyleyeyimmi nasıl biri olduğunu yüzünü bile görmek istemiyorum artık onun ama evlenmeyi düşündüğü kızda çok iyi arkadaşım ve haberi yok bunlardan

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle Bı sorukı Ben bıle arada kaldım Sımdı Soyle yada soyleme deyıp vebalıne Ortak Olmak ıstemem Ama ben olsam Ne yapardım dıye dusunuyorum sımdı.. Iyı Analız eder Ona gore konusurdum Onyargılıda yaklasmamak lazım evlılıkten once herkes Bıseyler yasıyor.. Belkıde Bılıncaltın onu Kıskanıyorda Olabılır... Bu Kıskanma deyınce acayıp tepkıler verme BılıncAltı Dıyorum yanı Istem Dısı Kıskanclıkla Onu Ayırmak ısteyebılır Beynın :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya söyleyebilirsin de pek öneme alır mı. Yani sana teklif etmiş reddetmişsin sanırsam başka arkadaşında aynı şekilde karşılık vermiş şimdi bir arkadaşın daha var onlada evlenmeyi düşünüyor. Bana biraz ciddi değil gibi gözüktü öyle hemen evlilik kararı mı alınır. Ama dediğim gibi arkadaşına söylesen bile öneme alır mı... Şuan evleneceği kızla çıktıntan sonra size karşı bir teklifi olmamış sonuçta size karşı ilgisi o kızdan önceye girer geçmiştir. Ne kadar kayda değer tartışılır...

0|0
    0|0
  • iki ucu toklu değnek olmuş bu

nişan olayına gelmedilerse ufaktan bi cıtlatılabılır aslında ama bırde soyle bakmak lazım

arkadas gurubundan farklı hatunlarla fıngırdesmıs ama kımse de sıkayetcı olmamıs

sonra dogru oldugunu dusundugu kısı ıle evlenmek ıstemıs olabılır..

belkı de dıgerlerıne de evlenelım dıye vaatte bulunmustur umut tacırı

0|0
    0|0
  • hiç salça olma sen zararlı çıkarsın.

0|0
    0|0
  • en iyisi söyle yoksa ileride evlenip bu yüzden boşanırlarsa söylemedigin için pişmanlık duygusu oluşur üzerinde altından kalkamazsın.aşk demek yalansız olmalıdır içinde yalan olan bir aşk aşk degil hüzün olur.

0|0
    0|0
  • arkasından su dökme derim pozitif düşün hayırlısı buymuş de ya bişeyler yaşayı aynı şeyi yapsaydı :)

0|0
    0|0
  • Söylememen uygun olur.

0|0
    0|0
  • Kendinden uzaklaştıracak bir tavıra-özelliğe sahipsin demek ki..

Sana ne adamın arayışından..

0|0
    0|0
    • arayış içinde olduğı kızlar hep arkadaş

• Olabilir..

Adamın kafasında, evleneceği kadın için özel bir şey vardır belki.

Onu arıyordur..

Bir zararı yoksa, dokunmayın..

• sölemen gerekir . İlerde ayrılırsa vicdanın rahat etmez.

1|0
    0|0
  • Yav birak büyüklük sende kalsın ne işin var böyle şeylerle

0|0
    0|0
  • Soylersen sen kotu olursun bu seferde. Kotu duruma dusebilirsn

0|0
    0|0
  • ee yumurtayı nereye kıracaktık ? :SS

0|0
    0|0
  • söylee tabiii

0|0
    0|0
  • boşver yuva yıkanın yuvası olmazmış

0|0
    0|0
  • yok artık labron james

0|0
    0|0
  • söylemelisin kesinlikle

0|0
    0|0
  • "arkadaş gurubundan bir erkek bana ilgiliydi sonra uzaklaştı "

Adam sana yazmıştır, sen de kezbanlık yapıp "Naz yapayım peşimden koşsun. Kaçan kovalanır hihahiaha" falan yapmışsındır. Adam uzaklaşınca da içinde patlamıştır. Şimdi için içini yiyiyordur.

Söyleme, kimsenin canını sıkma.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın söyleme zira kız arkadaşın senin kıskandığını düşünecek - adam seni değil onu seçmiş diye sen iftira atırosun sanacak. kanıtın yoksa rezil olduğunla kalırsın

0|0
    0|0
  • eger bunun sana inat oldugunu düşünüyosan arkadasınla konus ama benmle ilgisi yok diyosan o zaman soyleme yuva yıkanın yuvası olmaz sonucta

0|0
    0|0
Yükleniyor...