Bir arkadaşınızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

İlkokul arkadaşlarımla uzun zamandan sonra görüştüm. grubumuzun başı sarışın bir erkek arkadaşımız var. Ona arada bir mesaj yazar halini hatrını sorarım bulustugumuzdan beri. Neyse gel gelelim yine mesaj attım 2gün önce mesajlarda sizi özledim vallahi yine görüşelim kenarda dururum sesim çıkmaz diyip espri yaptım. O da bana seni yerim, sen iste yıldızları ayagına sereyim dedi. yazar konusundan açıldı konu aynı yazarın farklı kitaplarını okuyormusuz cok begendıgımı söylediğimde beni katil mi edeceksin dedi. aslında o bizim yakınımızdır normalde ben mi yanlış anlıyorum acaba yaptıklarını. buluştugumzda hemen geldim kıymetini bil dedi. normalde biraz geç gelir ortamlar, cok umursamazdır. İlkokul 1den beri arkadaşlıgımızın verdiği samimiyetmidir acaba? Üniversitedeyiz şimdi.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ya belkide seni önemsediği için böyle davranmış olabilir sonuçta arkadaşlığınız köklü bir geçmişe dayanıyor . Çok fazla flört gibi konulara yormamak lazım ama küçük bir ihtimal barındırıyor :) bence gözlemlemeye devam et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kaçamak bakışlarını yakalıyorsan olay bitmiştir..

0|0
    0|0
    • yüzyüze konusurken gözümn içine içine bakıyor kaçamak bakış görmedim. :s

• valla her ıkısıde olabılır hatun kişisi

0|0
    0|0
  • heyecana gerek yok çocuk neyin peşinde belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sarışın var dediler geldik

0|0