Sevgiliniz ne kadar özel hayatınızda?

Mesela mail şifrelerimi. diğer sitelerde ki hesaplarımın şifrelerini, Banka hesaplarımın hesap numaralarını, şifrelerini gizli sorularını yaptığım yapmadığım herşeyimi bilir. ya sizlerin ? (evli değiliz)

0|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilim olsaydı bu tür bir talepte bulunsaydı severek veririm.

benim sevgilim olan canımdan saklım gizlim olamaz.

ilişkimi bu tür saçmalıkların üzerine kurup ileride karşıma çıkabilir ve sallantıya sokabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kimsenin özel hayatıma bu kadar girmesine izin vermem,kendi kişisel alanımdır.

0|0
    0|0
  • şifre olayı çok saçma geliyor bana yanımda giriyor görüyorum herşeyini ki güvenim tam onun haricinde telefonunu karıştırmama bişey demiyor evimin anahtarı onda var arabamı dahi ona kullandırırım (arabamı kimseyle paylaşmam)

0|0
    0|0
  • çok özel çook..

0|0
    0|0
  • Banka işlerine karışılamaz. ~

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler ya o kadar da olmaz yanı sıfremı gerek olursa ıster verırım bende ama o kadar detaylı degıl o zaten sosyal ag kulanmıyor hotmail var bı onuda bılırım

0|0
    0|0
  • (: benim eski sevglimin kredi karti atm kartı hep bendeydi aramızda hiç birşeyin lafı yokdu msn face ve diger şeyler filanda :D ama eskidenn iştte

0|0
    0|0
    • :( üzüldüm şimdi arada bi para çek hala sendeyse kartlar hatırlandığını bilsin çocuk !

• bi kaç site biliom :D çaktırmadan da alabiliriz bulmaları seneleri alır :) ebaydan çakarız siparişi

• yok yok teşkrr edermmm :D saoll

• İstemem, istenmesinden de hoşlanmam. Gerek yok, şifre alıp vermeye...

0|0
    0|0
  • benımkılerı bılseydı şu an cevrım dısı olurdu o kadar zekı bı sevgılım olmadı ne yazıkkı

0|0
    0|0
  • evlenmeden bu tarz karı-koca tarzı ilişkileri hoş bulmuyorum.

0|0
    0|0
    • ilk günden olmaz zaten bu tür davranışların ilişkilere yerleşmesi :) bizim ki epey oldu yani 8-9 sene neredeyse

• niye hep sırıtıyon ? sen sırıtınca bende sırıtmak zorunda kalıyorum O.o !

• tamam ağliyim :'(

• aldattığını da aynı şekilde anlarsın- birden bu şifreleri değiştiridğinde annla ki aldatılıyorsun

0|0
    0|0
    • niye yeni sahte hesaplar açamaz mı ?

• tabi onu da yapar. haklısın. bence her şeyinizi paylaşmanız güzel, içten ve samimi bir durum umarım asla bozulmaz

• Bana bağlı..

0|0
    0|0
  • Ne kadar istersem o kadar yamacımda.

0|0
    0|0
  • yuh o kadarda değil.

0|0
    0|0
  • ben telefonumu bile kurcalatmam ki , birbirimize bu konuda saygılıyız... ben bu durumla ilgili bi arkadasımın yaşadığı durumdan bahsedeyim , üniversitedeyken bilirsiniz bi öğrenci kaydı vardı bide danışman kaydı,ve bunlarında süresi vardı mesela 1 hafta içinde yaptırmazsan kaydı , o dönem için bi daha ders falan secemezdin ve öyle gümbürtüye giderdi o dönemin. neyse arkadasım yapmış kaydını , eski erkek arkadasıda öğrenci sifresini falan biliyomuş , girmiş öğrenci sayfasını iptal etmiş sectiği dersleri , arkadasım danışman onayı için hocanın yanına gidiyo , beraber acıyolar sayfayı bi bakıyoki bir tane ders bile secilmemiş ... ve arkadasımın o dönemii yalan olmuştu ve okulu uzadı

yani özetlee dikkat bu konulara

0|0
    0|0
    • onun kanı bozuksa herkes öyle olacak diye bişey yok tabi yani zaman zaman çıkabilirde bin türlü insan yaşıyor illa yapmak istedikten sonra zaten istediğin kadar sakla bir şekilde eline geçirir birde böyle düşün ;)

• eşimin bu tarz bilgileri istemesi bile benim için boşanma sebebidir.

0|0
    0|0
    • kendi haline bırakmış yani seni... akıllı adammış vesselam :) bi taşla iki kuş vurmuş

• şahsen ben de onunkileri bilmem ve hiç sormadım bile. bana böyle şeyler çok saygısızca geliyor

• o kadar iyi tanıyorumki o cümlesini bitirmeden devamını ben getiriorm gözlerine bakmam yeterli ne istediğini bilorm herşwini biliorum seviyorm mutluyum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgili kullanmayı 7 ay önce bıraktım öyle kötü alışkanlıklarım yok artık :)

0|0
    0|0
    • alo kaçı aradın :d yardım almak isteyen arkadaşlara da söyle... alo 6666 filan mı

• :D get a fck :D güzel güzel seviyorum ben şafak sezeri kıyak adamdır :D

• Vermiyorum istemiyorum da. Ne gerek var böyle şeylere ,bunaltmaktan başka işe yaramaz Güvenmiyorsan ayrılacaksın

0|0
    0|0
    • sadece güven meselesi mi ? aa evet bankaya 100bin tl atmıştım bakalım alıp kaçacak mı diye :D

• Sen beni yanlış anladın. Bu tarz şeylerin istenilmesi yanlış. Ben niye eşimin hesap numarasını isteyim. veya bilmem ne şifrelerini.

• ne olursa olsun kesinlikle paylaşmam . onunkileri de sormazdım. herkesin özeli kendine. tamam insanlar karşılıklı birbirlerine güvenmek zorundalar ama bazı şeylerini bilmeli ve paylaşmalı ama mail şifrelerim, banka şifrelerim filan kimseye veremem.

0|0
    0|0
  • hele bi olsunda herşeyimi bilsin sıkıldım valla :D

0|0
    0|0
    • kıyamam sana şimdi beya :D buluruz sana şimcik bekle az paylaştırıcan birilerini... sen şimdilik banka hesap nolarını filan bana ver bulduğumuzda sana bi kız veririk ona

• banka kartıyla bende buluyorum önemli olan bulduktan sonra hesapları vermek :)

• Eşim olmuşsa yada işler o yola girmişse bilir..

0|0
    0|0
  • en sevmediğim hareketler bunlar. bir miktar gizlilik önemlidir. onun da gizli yanları olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...