Ona nasıl açıklardınız yaptığınız şeyi ve özür diler miydiniz?

eski sevgilinizi unutmak için bir başkasına umut verdiğiniz olmuştur muhakak, ve siz bu durumda ne yapardınız, eğer umut verdiğiniz kişi çok acı çektiyse ve de, o acı çeken insan unmadığınız kadar iyi insalcıl ise, ve 10 ay dan fazla süre peşinizden koştuysa, sürekli mesaj gönderirse, ona nasıl açıklardınız yaptığınız şeyi ve özür diler miydiniz?

Güncellemeler:
guncelemin sebebi, dedigim seylerden emin degilim bu bir olasilik sadece, ve bazi insanlarin onu kulanarak bana ciddi zarar vermek pesinde, allah buyuk bir allahtan cekiniyorum baska da hic birseyden korkmuyorum, gelen gelsin, ayrica sadece kizin bana ozur borcu yok benimde ona ozur borcum var allah buyuk isallah hersey hayirlasiyla biter ve inandigim seye yeni yilda kavusurum, yorumlariniz icin cok tesekur ederim, kimiin ne derdi varsa basim ustunde yeriniz var kardesler

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• açıklamazlar kızlarçok kötüler bu konuda çok acımasızlar, sevemiyorum istemiyorum der şimarır çocuğu ortada bırakır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşıdaki bu insan çok iyiyse emin ol kimse açıklayacak cesareti bulamaz büyük ihtimal kendini başka yönden kötü göstererek ya da bahanelerle ayrılır. ben böyle yapardım sanırım korkak davranırdım herhalde

0|0
    0|0
    • tek bir mesaj da mi gondermesin, hani o kisi seni kirmiyacagini bile bile sadece keske yapmasaydi digecegini bile bilmi bir aciklama mi yapmazdin

• Bir dakika önceona hic, sicak baktinmi, yada gizli gizli hic izledin mi, yada uzaktan uzun uzun hic baktin mi, yanina varinca hic heyecanlandin mi, mesel bir suru kisinin icinde onu fark ede bildin mi gozlerini hic ayirmadan baktinmi, ve onunla konusurken sana canim filan deyince saga sola bakarken gozlerini kacirirken birden bire gozlerini onunkilerine kenetledin mi? boyle bisey neden yapar peki?

• Olayı anlamaya çalışıorum bunu sana yapan bir arkadaş var sanırım. bunu baz alarak cevap vereyim. o arkadaşın sevdiği insan takıntı boyutunda bence ve senn tavrın kafasını karıştırmış olabilir. çelişki içinde olduğundan bu dediklerini yapıyor olabilir. hani sana yönelmek istiyor ama eskisinin takıntı boyutunda olduğunun farkında değil.

• bu kişiliksiz ödlek insana kendini mahrum et. asla sana ulaşamasın, ve seni kaybettiğini görüp eğer azcık vicdanı kalmışsa kendir kendini yiyip bitirsin

0|0
    0|0
    • bide aylesine beni aylesinin karsisinda irz dusmani gibi gosterdi, kardesi ne istedin lan kizcazdan o* cocugu dedi, kardesinin sucu yok ona da birsey diyemem cunki ne dusunceler icinde oldugunu da bilemiyorum belki boyle olucagini bilmiyordu, ve de belki de benim baska ulkede dogdugum icin beni istemedi belki de ondan boyle yapti onu bilemiyorum, ama en azindan bi aciklma bekliyordum

• şu andan itibaren bu ödleği hayatından çıkar gitsin -tüm iritbatlarını da kes. yeni aşklar ara - emin ol sen kalbinde bu iyilikle çok doğru insanı bulcaksın. o salak da kendi derdine yansın...

• valla doktor hanim yugreyime mehlem oldun, allah buyuk ne diyeyim allah herkezin yuregine gore versin, burada turk yok ki elin fransiz kizlarina da olsam bakmam, ben yapamam kulturumden uzak duramam olmuyor hep gyavur arasinda yasadim ve onlara isinamiyorum, olursa da turk olucak allah buyuk isallah hersey hayirlasiyla biter, kizida ne halde oldugunu ve ne sartlarda bunu yaptigini bilmiyorum, belki de kendine gore dogrulari vardir onu da dinlemek lyazim hak gecmesin :((

• ben 10 ay sürdürmezdim .bi kere sevdiğim insanı unutmak için başka biriyle çıktım .ama elini bile tutmadım .çocuk çok iyiydi .sonra ilgisiz davrandım benden soğudu .ayıp ettiğimi biliyorum ama gönül işleri zorla olmuyor işte .umarım beni affetmiştir

0|0
    0|0
    • peki ozur diledin mi?

yada hic ona dedinmi gonlunde bir baskasi var, beni aff et hakini helal et dedin mi hic?

• kanka gbi birşey .o zaman inşş sevdiğine kavuşursun ne diyeyim hepimiz kavuşuruz inşş

• isallah allah ta senin gonlugune gore verir memleketimde lyakabim ranpa da ondan dedim biri tanidi beni diye :D

allah buyu kardes herkezin icini disini biliyor, ama bazi seyler bizim elimizde, millet bazen birlikte mutlu olmayi degil ayri ayri aci cekmeyi tercih ediyor ne yazik ki :(((

• özürdileyimce geçecekse dilerdim ama kabahtimle oturmayı tercih ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...