Hoşlandığınız kız hiç beklemediğiniz bir anda yanınıza gelip tanışalım mı dese...

hoşlandığınız kız hiç beklemediğiniz bir anda yanınıza gelip merhaba tanışalımmı dese olaya nasıl bakarsınız

• Oo kızdaki cesarete bak benip yapamadığımı yaptı gözümde değeri daha bir arttı
    43% (3)67% (8)58% (11)Oy Ver
  • Hangi devre geldikk
    14% (1)17% (2)16% (3)Oy Ver
  • Hiç iyi gözle bakmam
    0% (0)16% (2)11% (2)Oy Ver
  • Direk sorarım amacın ne?
    29% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Bu kız bugün bana böyle sorduysa yarında teklif eder iş tamam artık hersew benm elimdee
    14% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Demekkı Bakıslarımla hareketlerımle Bır tavır Sergılemısım. Ve ben cesaret edıp gıdmedıgım ıcın O geldı Dıye Dusunurum Sonra Daha saglıklı analız yapmak ıcın '' evet Tanısabılırız Adım Sabri'' Der tebessum Ederım.. Ve Tanımak ıcın caba Gosterırım... Boylede Olması Gerekır Dıye Dusunuyorum...

0|0
    0|0
  • gözüün çapağnı yerem bidanem benim..

1|0
    0|0
  • Nerdee. öyle bir durum asla söz konusu olmaz:p

0|0
    0|0
  • Gel derim ya otur bi soluklan nerelerdeydin sen ne ayaksin ölürüm ölürüm derim içimden:-) disimdan gayet kibar ve onun yaklaştığı seviyeyi kontrol edip neden geldiğini anlamaya calisirim

1|0
    0|0
  • Sırf cesareti yüzünden evlenirim onunla :D

0|0
    0|0
  • Ondan soğurdum:/

0|0
    0|0
  • iyidir iyi, hoş bi hareket

0|0
    0|0
  • iyi şeyleri sogulamam.

0|0
    0|0
  • Cesareti için onu kutlardım .d

0|0
    0|0
  • f ) şıkkı gayet normal karşılarım birkaç defa başıma da geldi :)

0|0
    0|0
  • hatuna bak queen derim..

0|0
    0|0
  • Oo kızdaki cesarete bak benip yapamadığımı yaptı ama gözümde değeri felan artmadı ! :))

0|0
    0|0
  • ben direk rüya sanarım.

bu ancak düşlerde olur...

0|0
    0|0
  • artık hoşlanmıyorum senden aşkımız filmlerdeki gibi olsun tanışmamız filmlerdeki gibi olsun istiyorum derim :)

0|0
    0|0
  • kusura bakma. fikirlerine saygı duyuyorum ama anket seçeneklerine bakınca gülmek geliyor içimden :) ne kadar boş düşünceler içindesiniz anlayamıyorum. gençlik desem yine anlayamıyorum. ben genç iken de böyle değildim.

0|0
    0|0
    • düşüncelerim bunlar değil belirtmek isterim bu bir.ikincisi de açıkçası genelde çevremdeki erkeklerden bu konu hakkında hep bu yorumları alıorum yani yine erkeklerin düşüncesi bunlarr

• tamam seni tenzih ediyorum. çevrendeki erkekler ne kadar boş düşünceler içindeler. ilişkilerini gözden geçirmen hayrına olacaktır.

• Var ya muhteşem olur ama nerdeee :))

0|0
    0|0
  • havaya girerim hoşuma gider olumlu bakarım

0|0
    0|0
  • ta-ta-ta-mam.. olur :))

0|0
    0|0
  • kamera netarafta el sallıyayım :)

0|0
    0|0
  • Tanışmam havamı yaparım.

0|0
    0|0
  • konuşurum ,

0|0
    0|0
  • tam ben gelecektim yanına diye yalan söylerim hemen

0|0
    0|0
  • bana bişiler oluyo derim :D

0|0
    0|0
  • amaca bakmam araca bakarım gelişine voleyi vururum :)

0|0
    0|0
  • utanır giderim heralde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence hemen karşılık verirler

0|0
    0|0
  • Off kızım ama cevap veriyorum. üzülecek halim yok. mutluluktan havalara uçarım herhalde. AMA BIR TAVSIYE: ağır olun. genellikle konuşmamayı bakmamayı tercih edin. ilgilenmiyormuş gibi yapın istese de istemesede peşinize düşecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...