Gözünüzde büyüttüğünüz kadar değilse....

gözünüzde büyüttüğünüz çok yakışıklı buldugunuz benimle cıkmaz dediğiniz çıktıktan sonra onun için çok fedakarlıklar yaptıgınız bi erkekle cıktıktan sonra onun hayal ettiğiniz gibi olmadığını farkettiniz daha sessiz sakin buldunuz. gözünüzden düşen bazı davranışlarda yaptı ve en son tartışmanızda sizden ayrılmak istedi. sizde tamam dediniz ama gözleriniz bi doldu aglamaklı oldunuz. o iyi bi insan temiz kalpli diyosunuz ama onunla bi daha barışmam deyip cok kararlısınız, tüm arkdaslarınızda sizin kararlıgınızı gördü. peki o erkek arkadasınızla tekrar nasıl barışırsınız ne yaparsa barısırısınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Gözümde büyüttüğüm kadar değilse ayrılır totomla gülerim ...

0|0
    0|0
    • ayrılırken niye gözü doluyo peki, ayrılmadan bir hafta önce niye seni seviyorum desinki

• bazen erkekler okadar gururlu olurlarki asklarindan olselerde geberselerde asla ve asla geri donmezler, erkeklerin meshur bir sozu vardir TUKURDUGUMU YALAMAM diye, belki senin eski sevgilinde boyle birisidir.

• derler derler benim de başıma geldi 1 haftada dünya değişti resmen

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle birini tanıdım evet şimdi değmez lüzumsuz biri diyorum.

0|0
    0|0
    • ayrılmadan bir hafta önce ufak bi tartışmada seni üzdüm özür dilerim seni seviyorum niye der peki? ayrılırken gözleri niye dolar? ve niye barışmaya yanaşmaz?

• Suçsuzsa barışmak isterim. Suçluysa istmem.

0|0
    0|0
    • yapılan yanlışlar var tabiki ama onlar ilk başta hiç sorun edilmemişti, aşılamayacak bi sorun oldugunuda biliyosun ve karşı tarafta bunun için çabalıyo ama tık yok ..?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...