Beşiktaşlılar Yine Bir Delilik Yapıp Quaresma Sneijder den Daha İyi Demeye Başlarlarmı?

var mı diyen varsa kahkaha atıcam :)
Ben pek olacagini düşünmüyorum ama yinede sordum var mı böyle delilik yapacak Besiktasli?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence kahka atılcak bir durum varsa melonun yaptıgı şerefsizliklere at 😂 gülüncek haldesiniz çünkü

0|0
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe'liyim fakat görünen köy kılavuz istemez Sneijder en iyi hali İnter'de 2010 yılındaydı dünya kupasında bile parladı turnuvanın en iyi oyuncusu hatta benim gözümde.
    Sneijder daha iyi Quaresma'dan fakat sezonluk kıyaslama yapabiliriz. Mesela ben önceden dedim Diego ilk geldiğinde Sneijder ile kıyaslamayın hoca değişti, oyuncu lige yabancı, takıma yabancı alışması lazım dedim kıyaslamak hatalı olurdu.
    Fakat 2. sezonu Diego'nun şimdi ki peformansı ile Sneijder'in şimdi ki performansı karşılaştırılabilir çünkü oyuncu artık ligi tanıyor takıma ısınmış vs. durumda.
    Quaresma lige yabancı değil sadece yeni hoca ve takımda değişiklikler oldu onlara yabancı yarım sezon kaynar anca onlara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• snajderi QUARESMAMLA kıyaslamam bile

0|2
    0|2
    • Tabi tabi zaten Bkjden kovulan bir adamla bir dunya stari kiyaslanamaz

• Ne Quaresması ne Sneijderi bizde Rvp dururken 😄

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Alec telles gelirken dünyanın en iyi sol beki real Madrid istiyor diye tatmin olmuyor muydun sen :D
    Bilal kısa ile mutlu ol sen gizliyecim

0|2
    0|1
  • babacım bize her yer Quaresma sıkıntı etme :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaş bu şerefli üçüncülüklerin Takım'ı pek seyapmamak Lazım

0|1
    0|2
  • Olson bozdo sonojdor var

0|0
    0|1
    • Rvp tabikide daha iyi ahahahahaa komik fikra bravo

• Queresma leş bir futbolcu egoist

0|1
    0|1
  • l*n sattıkları adamı geri satın aldılar gerizekalılar rezil bir takım yaa bu beşiktaş :D :D :D

0|1
    0|1
  • Q7 gercegini kimse desirtiremez

0|1
    0|1
  • zaten öyle Q7 bir başka oyuncu

0|0
    0|1
  • sen git kendi zekana kahkaha at

0|0
    0|1
  • Sneijderın iyi olduğu konu karısı Yolantleye hastayız