Şubatın başında burundan ameliyat olacağım martın sonunda da ygs snavım var bir sorun olur mu?

şubatın başında burundan ameliyat olucam martın sonundada ygs snavım var bir sorun olurmu?ders çalışma bakımından değil netlerim zaten istediğim seviyede sadece sınava girmemde herhangi bir sıkıntı olurmu.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olmaz.

0|1
    0|0
    • olmaz dime ya biraz içimi rahatlattın teşekkür ederim.

• Olmaz tabiki kocaman 1 ay var.Hani mide,kalp ameliyatı olsa neyse dicem de burun ameliyatı kolay.

• 2 ay var şubatın başında ameliyat olcam martın sonunda sınav var.

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz büyük ihtimal

0|1
    0|0
  • hayir bi sorun olmaz.ayni ameliyati bende oldum 15gunde eski haline donuyorsun,ben biraz daha raporumu uzattim firsattan istifade,21.gun cok rahat ise basladim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hiçbir şey olmaz. en fazla 15 gün de iyileşirsin. dr. na da sor daha çabuk iyileşeceğini o söylesin. şimdiden geçmiş olsun. ygs de de başarılar.

0|1
    0|0
  • Ameliyatını ertele derim

0|1
    0|0
    • hacı ygs den sonra olamam ondan 2 ay sonrada lys var.ama ben nefes alamıyorum düzgün nasıl olcak bu durum.nasıl bir sıkıntı olabilirki?neden ertele dedin?

• hacı ders çalışmam sorun değil konular bitti zaten netlerimde istediğim seviyede şubatta 10 gün ders çalışmasam bişey olmaz yani.yorumun için teşekkür ederim.

• Ula oglum ne uğraştırirsin beni yavruğm de ha yeri ged

• kalemi burnunla tutmuyosan olmaz sanırım.

0|1
    0|0
    • yok hacı ama burun ameliyatı zor iyileşiyo zor olur snavda falan dedi arkadaşım kurt düşürdü içime.

• o zaman ertele.

Yükleniyor...