Ve tanımadığını söylersin en güzel günlerini yaşadığın adamı?

50 gün oldu buqun ayrılalı amaa yokmuş gibi sanki hiç olmamış gibi bi anda ayrıldık sildi 2 senelik meleqini herseını bitanesini bense ; deqiştirdim herseımı yolumu saç rengimi herseımı ve buqun gittim kardeşine verdimyüzüqumuzu kolyemizi benim herseımı szce bi anda nasıl bitti o kadar sevn 2 sene çıktık azmi..:(

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• HİKAYENİ merak ettim gercekten , ama birden olmamıştır bi alt yapısı vardır yada sen hissetmedin o senden adım adım uzaklaşırken, sen daha iyi biliyorsundur ama , hayat işte yaa herşeyin bi başlangıcı oldugu gibi bide sonu oluyor, ...kiminin ki uzun sürüyor gec oluyor sonu kiminin ki erkekn ...

0|0
    0|0
    • son bir yılda çok deqişti sanki benim sevdiqim beni seven deqildi o acı ama dönme şansı yüzde kaç

• verdiğin bigiler bişey söylemek için yeterli değil sen daha iyi hissedersin ama sanırım çok azz...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• bi aanlık bişew değildir o bence

0|0
    0|0
  • kıyamam ya demekki sevmemiş..

0|0
    0|0
    • 2 sene cıktık .s hayallerim qülüşlerim hepsi mahfoldu tamam mı :( tek bedduam pişman olsun.

• istersen benş ekle detaylı konusalım cidden bizde zor seyler yasadık eğer sen onu grçkten sevdiysen bunu hıssedcek döncek ve biz şu an cıkıoruz

• ekledim abla

Yükleniyor...