Aldatıldığınızı öğrendiğinizde ne tepki verirsiniz?

benim tepkim kötü olurdu die bilirim. onun canını okurum bu yaptığını burnundan getiririm bin pişman ederim... die düşünüyorm şimdi ama aslında bunların hiç birini yapmam.

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzüne Sadece.

Sana Söyleyecek Çok Sözüm Var Ama Terbiyem buna müsade etmiyor ki sen o sözleri hak etmeyecek kadar karaktersiz, 5 para etmez bir insansın derim ve çeker giderim o ona tokat atmaktan ve onu dövmekten bin beter eder zaten ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ılıskılerımde en haz etmedıgım seydır aldatmamda aldattırmamda ımkanı yok olursa bır kısı cıddı bı sekılde ıncınebılır de ben olmam o onu bılıyorum

0|0
    0|0
  • Yol verirdim giderdi o kancık için bide elimi mi kirletcem... Allah böyle kişileri bize uzak etsin. Amin diyelim...

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmazdım,bir tepki vermezdim öyle,ayrılırım kurtulurum,harcadığım zamana üzülürüm sadece.

0|0
    0|0
  • yüzüne bile bakmadım..

0|0
    0|0
  • ona tek kelime söyler ve gider: HOŞT / ÇAKAL...

0|0
    0|0
  • Üzülmüştüm epey ama o ara duygusal bir vurdumduymazlık vardı araya kaynadı gibi oldu

0|0
    0|0
  • bende aldatıyordum çokda umrumda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• büyük konuşmak istemem ama her şeyin affı olur belki bi yerde ama aldatılmayı kabullenenmem..ne mi yapardım,hiç.. sessizce çeker giderdim herhalde..

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakmaya bile tenezzül etmezdim. Benim için çok zayıf bir davranış. Konuşmaya ve pişman etmeye değmez.

0|0
    0|0
  • evlenme planları yaptığımız kişi aldattı ve ayrıldım.arkadaş çevremiz ve ailesi onu tamamen dışladı sevdiği herkes ona kızgın herkesi kaybetti başka cezaya gerek yok sanırım

0|0
    0|0
  • aldatmış mı.? kim ki o tanışıomuyuzz ? umrumda değill

0|0
    0|0
  • susmak bazen en qüzel cevaptır..

0|0
    0|0
  • maalesef hiçbiri olmuyor inanmak istiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...